فروشگاه آنلاین نمازی خواه توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد مقدس طراحی شده است.

Web Design of Home Shelf Online Store

https://www.homeshelf.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی فروشگاه آنلاین ظروف چینی نمازی خواه (هوم شلف) توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد و در سال 1401 صورت پذیرفته است و هنگام پیاده سازی این وبسایت فروشگاهی تلاش شده تا تمامی نیازهای این شرکت در بهترین حالت به مرحله اجرا درآیند. 

آشنایی با فروشگاه آنلاین نمازی خواه

فروشگاه نمازی خواه فعالیت خود را از سال ۱۳۷0 با همت مدیران سخت کوش در زمینه تامین ظروف هتل و رستوران آغاز کرد و طی این سالها به یمن تعامل با مشتریان و مدیریتی با محوریت هدف گذاری های بلند مدت و سازنده، به یکی از کاملترین فروشگاه های در حال حاضر ایران تبدیل شده است. از طرفی، در راستای مسیر اعتماد مشتریان گرامی و چندین دهه اعتبار، و همچنین نیازسنجی مشتریان گرامی و همگام شدن با تکنولوژی و سبک زندگی مشتریان عزیز، رسالت خود دانستیم که به بهترین نحو، خدماتی در خور اعتماد و مناسب نیاز مشتریان خود ارائه دهیم. از این رو با راه اندازی فروشگاه اینترنتی این مجموعه تحت نام  "هوم شلف " و ارائه اجناس با قیمتی رقابتی بر پایه رعایت حقوق مصرف کننده، راه خدمت گزاری را کوتاه کرده و در کنار شما مشتریان گرامی خواهیم بود.

درباره طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی نمازی خواه

طراحی فروشگاه آنلاین لوازم نمازی خواه یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت فروشگاهی ظروف چینی نمازی خواه سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت فروشگاهی آنلاین، شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی فروشگاه آنلاین نمازی خواه از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت فروشگاه نمازی خواه به کار گرفته شده است می توان به jQuery ,HTML ,CSS3 ,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تگ‌های‌مرتبط: ساخت سایت