سایت فروشگاه اینترنتی شاپ 9 توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد طراحی شده است.

Website design of Shop 9 online store

https://www.shop9.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

خرید آنلاین یکی از بزرگترین و بهترین هدایایی است که تکنولوژی اینترنت برای ما به ارمغان آورده است. خرید آنلاین کالای دیجیتال مورد نیاز با توجه به امکاناتی از جمله امکان جستجوی آسان و سریع و مقایسه تجهیزات مشابه با یکدیگر و همچنین امکان بررسی و مقایسه قیمتها و در نهایت تصمیم گیری برای خرید، آنهم تنها با چند کلیک ساده موهبتی با ارزش و لذتبخش است.

طراحی فروشگاه اینترنتی سایت شاپ 9 توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1398 انجام پذیرفته است. در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی 9 سعی گردیده است تمامی خواسته های مدیران مجموعه در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده سازی شود.

اطلاعاتی درباره فروشگاه شاپ 9

با توجه به گسترش و پیشرفت روز افزون دنیای ابزار دیجیتال و وابستگی هر روزه و هر ساعته زندگی و حرفه ما به این تجهیزات دیگر راهی به جز همراهی و شناخت بیشتر و افزودن این تجهیزات به سبد کالای خانواده وجود ندارد.

فروشگاه شاپ 9 با هدف ارایه راهکاری آسان، سریع و قابل اعتماد برای رفع این نیاز به وجود آمد و تلاش دارد خرید کالای دیجیتال مورد نیاز شما را از یک پروسه زمانبر، گیج کننده و نامطمئن تبدیل به یک امر لذتبخش و مطمئن کند.

این مجموعه از سال 82 فعالیت خود را در زمینه فروش تخصصی انواع لوازم جانبی آغاز نمود و پس از چندین سال فعالیت مستمر و پویا در این عرصه موفق به کسب اعتماد در بین خریداران این مجموعه گردیده است. مفتخریم که در این سالها توانسته ایم رضایت مشتریانمان را چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ قیمت جلب نماییم.

در مورد طراحی سایت فروشگاه شاپ 9

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی شاپ 9 یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد مقدس صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت فروشگاهی شاپ 9 سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها روان بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی فروشگاه اینترنتی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت فروشگاهی محصولات دیجیتال شاپ 9 از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت فروشگاهی Shop 9 به کار گرفته شده است می توان به jQuery ,HTML ,CSS3 ,JavaScript, Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.