طراحی سایت فروشگاه اینترنتی تایرلند

فروشگاه تایرلند یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Web Design of Tyreland Online Store

http://www.tyreland.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک وب سایت تایرلند می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1395 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی تایرلند هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروش لاستیک های خارجی در اینترنت می باشد

درباره فروشگاه اینترنتی تایرلند

بازرگانی گورکی با هدف ارایه راهکاری آسان، سریع و قابل اعتماد برای خرید و مشاوره لاستیک های خارجی بوجود آمد و تلاش دارد خرید لاستیک مورد نیاز شما را از یک پروسه زمانبر، گیج کننده و نامطمئن تبدیل به یک امر لذتبخش و مطمئن کند

این مجموعه از سال 1385 فعالیت خود را در زمینه فروش لاستیک های خارجی آغاز نمود و پس از چندین سال فعالیت مستمر و پویا در این عرصه موفق به کسب اعتماد در بین خریداران گردیده است. مفتخریم که در این سالها توانسته ایم رضایت مشتریانمان را چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ قیمت جلب نماییم.

بازرگانی گورکی (سایت تایرلند _ www.tyreland.ir) به عنوان یک فروشگاه اینترنتی معتبر در سایت ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی ایران ثبت گردیده است. بعلاوه کسب مجوز درگاه پرداخت آنلاین از بانک های صادرات، ملی، ملت و سپه اطمینان و آرامش شما را در خرید آنلاین تضمین می کند.

تایر مکسس یکی از قابل اعتماد ترین برندهای جهانی می باشد که با داشتن بیش از 30000 نفر پرسنل, تایرهایی با کیفیت بسیار بالایی را به مشتریان خود در 180 کشورجهان عرضه می نماید. البته که تایر مکسس یک شبه به یکی از ده برند برتر جهان در صنعت تایر تبدیل نشده است و اساس این پیشرفت و موفقیت امروز در سال 1967 بنا شده است و برند مکسس با داشتن تعهد کاری در خصوص تولید تایرهای متخلف با کیفیت در رده های: سواری – کامیونی – اتوبوسی – کارتین – صنعتی – راهسازی – موتور – دوچرخه و غیره …. و ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود توانسته شهرت خوبی را در این صنعت به دست آورد.

این مبحث متعهد بودن ما را بر آن داشت تا با خلق تکنولوژی های جدید محصولات خودر را روز به روز با بالاترین کیفیت و فناوری تولید و گسترش دهیم. با توجه به امکانات وسیع شرکت مکسس در خصوص تست تایر و همچنین به منظور حصول اطمینان در تولید , تایرهای مکسس در شرایط مختلف مورد آزمایش قرار می گیرد و همچنین به دلیل حضور در کشورهای مختلف جهان تایر مکسس نیز در دیگر مراکز برجسته تست فنی تایر در کشورهای مختلف مورد آزمایش قرار می گیرد.

فهرستی از داده ها و اطلاعات رانندگان قهرمان جهان اطمینان مجددی را در خصوص کیفیت بالای مکسس در شرایط سخت واقعی و استاندارد در ما ایجاد کرده است تا با قدرت بیشتری محصولات خود را در بازارهای گوناگون عرضه نماییم. تمامی محصولات کارخانه مکسس با به‌ کارگیری تجهیزات پیشرفته به دست پرسنلی تولید می‌شوند که کیفیت تولید را در تمام سطوح، از راس مدیریت گرفته تا کارکنان کارخانه، در دستور کار خود قرار داده اند.

چه برای برنده شدن در مسابقات مختلف اتومبیل رانی و چه برای لذت بردن از رفت‌ وآمدهای ایمن روزمره، مکسـس شرکتی است که مورد اعتماد همه رانندگان است که آن را تجربه کرده اند.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین تایرلند

 وب سایت تایرلند که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال درحوزه فروش لاستیک خارجی است توانسته است با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد انجام گردیده است در طول چند سال فعالیت خود جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی بدست آورد.

در طراحی سایت فروشگاهی قطعات خودرو تایرلند از زبان برنامه نویسی  C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه تایرلند بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.