وب سایت فروشگاهی کالای ساختمانی صندوقچه یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Sandooghche Online Store Web Design

http://sandooghche.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک فروشگاه آنلاین کالای ساختمانی صندوقچه می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1394 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی صندوقچه هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی کالای ساختمانی می باشد و محصولات متنوعی را جهت فروش در سایت فروشگاهی خود قرار داده است.

در مورد فروشگاه اینترنتی کالای ساختمانی صندوقچه

شرکت خانه سبز آرنیکا پس از چند سال تجربه در زمینه دکوراسیون داخلی و محصولات ساختمانی، با توجه به گسترش دنیای ارتباطات و فناوری ها و نقش بی بدیل شبکه های اجتماعی بر زندگی مردم و گسترش روز افزون فروشگاه های اینترنتی و میل و رغبت مردم به خرید بصورت اینترنتی، برآن شد که محصولات ساختمانی خود را بصورت اینترنتی در اختیار پیمانکاران و سازندگان محترم و هم چنین مردم عزیز ایران نماید.

به همین جهت فروشگاه آنلاینی را تحت عنوان فروشگاه اینترنتی صندوقچه پایه گذاری نمود تا در جهت فروش محصولات ساختمانی بصورت دیجیتال گام بردارد و از سوی دیگر اعضای هیئت مدیره این شرکت با توجه به قرار گرفتن در سال اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی، تصمیم گرفت تا نقش کوچکی در جهت حمایت از تولید ملی و به گردش درآوردن چرخ اقتصاد ایران عزیزمان را ایفا کند.

بدین منظور در کنار فروش محصولات ساختمانی، بخشی را در سایت فروشگاهی صندوقچه راه اندازی نمود تحت عنوان فروش محصولات دست ساز ایرانی، تا هم حمایتی کوچک از هنرمندان عزیز کشورمان صورت دهد و هم اینکه به صرفه ی اقتصادی مناسب دست یابد.

فروشگاه اینترنتی صندوقچه در راستای طرح فروش محصولات دست ساز ایرانی، در ابتدا، فعالیت خود را با زیورآلات و بدلیجات دست ساز آغاز نموده است تا به فضل الهی و با کمک شما مردم فهیم که قطعا از کالای ایرانی حمایت خواهید نمود، فعالیت خود را گسترش دهد و دیگر محصولات دست ساز را نیز به مجموعه کاری خود اضافه نماید.

امید است که با توفیق و نظر خداوند بزرگ و روزی رسان و یک دلی و پشتکار پرسنل محترم شرکت خانه ی سبز آرنیکا، روز به روز این فروشگاه اینترنتی آنلاین در مسیر پیشرفت و تعالی قدم گذارد و سایت اینترنتی صندوقچه و محصولات آن، مورد توجه تمامی اقشار جامعه قرار گیرد.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین صندوقچه

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش محصولات ساختمانی و صنایع دستی در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در مدت زمان فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی برای خود بدست آورد.

در وب سایت فروشگاهی کالای ساختمانی صندوقچه از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی صندوقچه از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین صندوقچه بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML,CSS,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.