طراحی وب سایت فروشگاهی ایرانمیس

وب سایت فروشگاه ایرانمیس یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Web Design of Iran Miss

https://www.iranmiss.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

وب سایت فروشگاه اینترنتی ایرانمیس در زمینه فروش لوازم بهداشتی و آرایشی در سال 1400 توسط شرکت داده پردازی فراتک در شهر مشهد طراحی و پیاده سازی شده است. جهت راه اندازی وب سایت فروشگاه اینترنتی ایرانمیس تمامی نیازهای مدیران مجموعه در نظر گرفته شده و وب سایت بر اساس درخواست های آنان طراحی گردیده است. 

اطلاعاتی درباره فروشگاه اینترنتی ایرانمیس

فروشگاه اینترنتی ایرانمیس مجموعه ای از بهترین محصولات مرتبط با مراقبت از پوست و مو و محصولات آرایشی را بدون واسطه از تولید کننده های داخلی و خارجی تامین می نماید و در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد.

این مجموعه کیفیت محصولات عرضه شده را همیشه مدنظر قرار داده و تلاش می نماید تا این محصولات براحتی و با قیمت مناسب در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

در مورد طراحی وب سایت فروشگاهی ایرانمیس

طراحی وب سایت فروشگاهی ایرانمیس یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت فروش لوازم آرایشی و بهداشتی فروشگاهی ایرانمیس سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در پیاده سازی و طراحی وب سایت فروشگاهی ایرانمیس از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت فروشگاهی ایرانمیس بکار گرفته شده است میتوان به jQuery ,HTML ,CSS3 ,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.