وب سایت فروشگاهی ابزار هاشمی توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Abzar Iran Web Design

http://www.abzarir.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت فروشگاهی ابزار ایران (ابزار بنی هاشمی) یکی از نمونه کارهای شرکتی فراتک است که درسال 1397 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی این وب سایت سعی گردیده است خواسته های مشتری در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد فروشگاه ابزار ایران

فروشگاه اینترنتی ابزار آی آر ABZARIR ( ابزار بنی هاشمی) با بکارگیری تجربه چند ساله حضور در بازار ابزار آلات و با بهره‌گیری از دانش تجارت الکترونیک سعی دارد تا با بکار گیری بزرگترین و کامل ترین فروشگاه اینترنتی شرق کشور به بهترین نحو نیازهای مشتریان در انتخاب و خرید انواع ابزار آلات را فراهم کند.

این فروشگاه کاملترین مجموعه ابزارآلات صنعتی شامل :

ابزارآلات برقی صنعتی و خانگی 

ابزارآلات نجاری 

ابزارآلات ساختمانی 

ابزارآلات باغبانی 

ابزارآلات اندازه گیری و کنترل دقیق 

 ابزارآلات تعمیرگاهی و گاراژی و ماشین آلات آپاراتی 

 ماشین آلات نجاری صنعتی

 و سایر ابزارآلات کاربردی

 را دارا بوده و نمایندگی برند های معتبری در صنعت ابزار را دارد.

در مورد طراحی سایت فروشگاهی ابزار ایران

سایت فروشگاهی ابزار ایران در سال 1397 توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد به درخواست فروشگاه ابزار بنی هاشمی طراحی گردیده است، طبق درخواست این شرکت امکاناتی برای این وب سایت بر اساس تکنولوژی روز طراحی و پیاده سازی شده است.

در طراحی سایت فروشگاه ابزار ایران از زبان برنامه نویسی C# و چهارچوب ASP.NET استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت فروشگاهی ابزار ایران به کار گرفته شده است در بخش کاربران می توان به jQuery, HTML5, CSS3, JavaScript و در بخش مدیریتی HTLM5, CSS3, Javascript, React, Redux, Blueprint اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.