جزئیات ویژه

فروشگاه صبا شاپ یکی از سایت های فروشگاه اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Web Design Of Saba Shop

https://www.saba-shop.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک، وب سایت فروشگاه آنلاین صبا شاپ می باشد که پیاده سازی این سایت در مشهد و در سال 1400 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. این وب سایت فروشگاهی هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی محصولات دارویی و غذاییی در اینترنت می باشد.

آشنایی با فروشگاه صبا شاپ

هدف از ایجاد این فروشگاه ارائه محصولات سالم و گسترش فرهنگ ناب اسلامی و دستورات معصومین علیهم السلام در خصوص تغذیه، آداب زندگی و روش های درمانی می باشد.

درباره طراحی سایت فروشگاه صبا شاپ

این وب سایت که یکی از فروشگاه های اینترنتی آنلاین فعال در عرصه محصولات غذایی، دارویی و غذایی در کشور است و توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد انجام گردیده است در طول چند سال فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی بدست آورد.
در طراحی سایت فروشگاهی محصولات گیاهی و غذایی صبا شاپ از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین صبا شاپ بکار گرفته شده است می توان به java Scripts ,jQuery ,HTML ,CSS Bootstrap و Asp.net اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت فروشگاهی گردیده است.