فروشگاه اینترنتی مینی کامپیوتر یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Web Design of Mini Computer Online Store

https://www.minicomputer.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک وب سایت فروشگاهی مینی کامپیوتر می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1387 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی مینی کامپیوتر هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی پایانه های پت در اینترنت می باشد.

آشنایی با فروشگاه اینترنتی مینی کامپیوتر

شرکت مینی کامپیوتر، با سابقه درخشان در ارائه انواع پایانه های پت در کشور، آمادگی عرضه انواع تجهیزات پایانه ای را به شما عزیزان دارد. این شرکت با دارا بودن کادر مجرب، میتواند بهترین انتخاب برای شما باشد. کافیست با ما در تماس باشید

آشنایی طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین مینی کامپیوتر

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال و نماینده انحصاری فروش پایانه پت در کشور است توانسته است با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد انجام گردیده است در طول چند سال فعالیت خود جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی بدست آورد.

در طراحی سایت فروشگاهی محصولات دیجیتال مینی کامپیوتر از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو یا واکنش گرا نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت Responsive بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی مینی کامپیوتر از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین مینی کامپیوتر بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.