وب سایت دانلود فایل سامیس یکی از نمونه فروشگاه های دانلود فایل طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Samis Online File Store Web Design

http://www.samis.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت دانلود فایل انجام شده توسط فراتک وب سایت فروش فایل سامیس می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1390 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت دانلود فایل سامیس هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروش و دانلود فایل در اینترنت می باشد.

در مورد وب سایت دانلود فایل سامیس

نظر شما راجع به اختراع چرخ چیست؟

آیا قبول دارید هنوز که هنوز هر روزه چرخ های میلیونها و میلیاردها بار اختراع می شوند؟

آیا قبول دارید اگر علم هر فرد به فرد دیگر انتقال نمیافت ما هنوز در غارها بودیم؟

کار ما شاید برخی از این اختراعات بیهوده و زمان کش شما را کم کند و کمک کند به جای تایپ و ترسیم مطالب هر روزه هزینه، زمان، نیرو و جوانی خود رو صرف کارهای جدید و خلاقانه کنیم نه مطالب تکراری که قبلا دهها نفر انجام داده اند. اگر اینکار نشود پس چگونه میتوان زمان را در عصر ارتباطات حفظ نمود؟

گراهام بل میگوید : هرگز در مسیر پیموده شده و تکراری گام برندارید، زیرا این راه تنها به همان جایی میرسد که دیگران رسیده اند که آنجا از آن آنان است نه شما

حضور و رضایتمندی مشتریان ما یکی از دلایل تایید وب سایت دانلود فایل سامیس است، از این رو تیم پشتیبانی نقش برتر به تمامی درخواست های شما پاسخ میدهد و مشکلات شما را در سریعترین زمان ممکن برطرف می سازد.

وب سایت فروش و دانلود فایل سامیس با 9 سال سابقه آنلاین بدون وقفه، طرف قرارداد مستقیم و بی واسطه با بانکهای پارسیان و ملت است و همچنین دارای مجوز نماد اعتماد از مرکز توسعه تجارت الکترونیک و وزارت صنعت، معدن تجارت می باشد.

تمامی كالاها و خدمات فروشگاه دانلود فایل سامیس، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشد و فعالیت ‌های این سایت دانلود و فروش فایل تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

درباره طراحی وب سایت فروشگاهی و دانلود فایل سامیس

این وب سایت که یکی از سایت های فعال فروش و دانلود فایل در حوزه اینترنت در کشور است توانسته است با بهره گیری از پورتال فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول چند سال فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروش و دانلود فایل برای خود بدست آورد. هدف از طراحی وب سایت سامیس کمک به ارتقاء دانش برای افراد در مقاطع مختلف و در اقصی نقاط کشور میباشد.

در وب سایت دانلود فایل سامیس از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی دانلود فایل سامیس از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین فروش فایل سامیس بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML,CSS,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.