فروشگاه آنلاین سیان شاپ یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Seean Shop Online Store Web Design

http://www.seeanshop.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک وب سایت سیان شاپ می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1390 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی سیان شاپ هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی تجهیزات تست، کالیبراسیون و ابزار دقیق در اینترنت می باشد.

در مورد فروشگاه اینترنتی سیان شاپ

سپهران ارتباطات عصر نوین با نام تجاری سیانکو با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات تست، کالیبراسیون و همچنین ابزار دقیق فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.

فروشگاه اینترنتی سیان شاپ برای سهولت خرید مشتریان عزیز طراحی و ساخته شده است که امکان ارسال به تمام نقاط کشور را با کمک و همیاری شرکت های پستی معتبر شامل پیشتاز و تیپاکس و... انجام میپذیرد.

همچنین به مشتریان عزیز این امکان را میدهد تا خرید خود را پیگیری کنند و از سوء استفاده شرکت های غیر قانونی فاصله گیرند و در خرید های آینده خود از تخفیف های ویژه ای بهره مند شوند. فروشگاه آنلاین سیان شاپ برای جلب اعتماد هموطنان عزیز، دارای نماد اعتماد الکترونیک از سازمان کسب و تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران میباشد.

افزایش بهره‌ وری و توانمند سازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی فروشگاه اینترنتی سیان شاپ بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان میباشد.

ما در فروشگاه آنلایم سیان شاپ معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌ های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور میباشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به ‌روز نگهداری قابلیت ‌ها و توانایی ‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه ‌ای به طرف ‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی ‌ترین راهبردهای گروه ما میباشد.

تجهیزات سپهران ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرسی، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک، سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات ( کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها ( توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر، شیرهای اطمینان، نوری، پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین سیان شاپ:

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه محصولات تجهیزات تست، کالیبراسیون و ابزار دقیق در کشور است توانسته است با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد انجام گردیده است در طول چند سال فعالیت خود جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی بدست آورد.

در طراحی فروشگاه اینترنتی سیان شاپ از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است و هسته سایت نیز سیستم مدیریت محتوا دات نت فریم ورک میباشد. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین سیان شاپ بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML,CSS,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.