سپیدرخ

وب سایت فروشگاه سپیدرخ توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است.

Sepid Rokh Web Design

http://www.sepidrokh.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

وب سایت فروشگاه اینترنتی سپیدرخ با هدف ارائه محصولات آرایشی و بهداشتی مناسب افراد مختلف جامعه فعالیت خود را آغاز نموده است.

وب سایت فروشگاه سپیدرخ در سال 1398 توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی و پیاده سازی شده است. در طراحی این فروشگاه اینترنتی تلاش شده تمامی نیازهای مدیران سپیدرخ در نهایت زیبایی به مرحله اجرا درآید. 

در مورد فروشگاه سپیدرخ

فروشگاه اینترنتی سپید رخ ارائه دهنده انواع محصولات آرایشی و بهداشتی می باشد. این مجموعه تجهیزات و محصولات متنوعی در حوزه های آرایش و مراقبت پوستی و همچنین آرایش و مراقبت از مو را فراهم آورده است تا هر آنچه مشتریان نیاز دارند در اختیارشان باشد. این مجموعه فعالیتش را در سال 1398 آغاز نموده است و محصولاتی از برندهای مختلف نظیر اسکارلت، یوبه، اترنیتی، جویل، نلی، لچیک و ... را برای مشتریان عزیز خود گردآوری نموده است. 

در مورد طراحی وب سایت سپیدرخ

طراحی سایت فروشگاه آرایشی سپیدرخ یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین سپیدرخ سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی فروشگاه اینترنتی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت فروشگاه سپیدرخ از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت فروشگاهی سپید رخ به کار گرفته شده است می توان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.