طراحی فروشگاه اینترنتی لباس و شومیز نیکامد

وب سایت فروشگاه نیکامد یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Web Design of Nikamode online Store

https://www.nikamode.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

وب سایت فروشگاه اینترنتی نیکامد در سال 1400 توسط شرکت داده پردازی فراتک در شهر مشهد طراحی و پیاده سازی شده است. جهت راه اندازی وب سایت فروشگاه نیکامد تمامی نیازهای مدیران مجموعه در نظر گرفته شده و وب سایت بر اساس درخواست های آنان طراحی گردیده است. 

آشنایی با فروشگاه اینترنتی نیکامد

مجموعه نیکامد با هدف ارائه محصولات با کیفیت و جذاب و مد روز در مهر ماه 1400 راه اندازی شد .
اگر شما از آن دسته هستید که تجربه خرید اینترنتی را دارید قطعا با اولین ورود به سایت نیکامد متوجه تفاوت چشمگیر این سایت با سایر سایت های فروشگاهی مشابه در این حوزه خواهید شد. هدف ما ارائه با کیفیت ترین و جذاب ترین محصولات بوده به طوری که در کمترین زمان ممکن توانسته ایم نظر بسیاری از شما خانم های خوش سلیقه را از سراسر کشور به خود جلب  کنیم. 

از تنوع و قیمت مناسب انواع شومیز و شلوار زنانه و دامن و پیراهن زنانه جذاب که توسط همکاران ما در مجموعه نیکامد برای شما عزیزان انتخاب شده تا شما بتوانید تجربه یک لذت شیرین خرید اینترنتی را داشته باشید.

آشنایی با طراحی وب سایت فروشگاهی نیکامد

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی نیکامد یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت فروشگاه لباس سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در پیاده سازی و طراحی سایت فروشگاهی نیکامد از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت فروشگاهی نیکامد بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.