روسری دات کام

وب سایت فروشگاه روسری دات کام یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Ro3ary Online Store Web Design

http://www.ro3ary.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

وب سایت فروشگاه روسری در سال 1399 توسط شرکت داده پردازی فراتک در شهر مشهد طراحی و پیاده سازی شده است. جهت راه اندازی وب سایت فروشگاه روسری تمامی نیازهای مدیران مجموعه در نظر گرفته شده و وب سایت بر اساس درخواست های آنان طراحی گردیده است. 

در مورد فروشگاه روسری دات کام

در مجموعه "RO3ARY"  انواع شال و روسری های متنوع و با کیفیت از برندهای شناخته شده که جدید و همراه با مد روز هستند عرضه می گردد.

چه ارزش هایی برای مشتریان خود قائلیم؟
1.    همه آنچه که در توان داریم را انجام می دهیم تا شما عزیزان در قبال خرید خود بیشترین ارزش و رضایت را به دست آورید.

2.    هر لحظه خود را به روز نگه میداریم تا بتوانیم بهترین و بیشترین خدمات را ارائه دهیم.

درمورد طراحی وب سایت فروشگاهی روسری دات کام

طراحی سایت فروشگاهی روسری یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت فروشگاهی روسری سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در پیاده سازی و طراحی سایت فروشگاهی روسری از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت فروشگاهی روسری بکار گرفته شده است میتوان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.