وب سایت فروشگاهی دکو فرش توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Decofarsh Web Design

http://www.decofarsh.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت فروشگاهی دکوفرش یکی از نمونه کارهای شرکتی فراتک است که درسال 1397 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی این وب سایت سعی گردیده است خواسته های مشتری در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد فروشگاه دکوفرش

فروشگاه آنلاین فرش های اصیل ایرانی

دکوفرش با بیش از نیم قرن تجربه در تولید و فروش فرش های دستبافت در خراسان میباشد که در این فروشگاه اینترنتی نفیس ترین محصولات خود را به فروش میگذارد و آماده همکاری با همه ایرانی های علاقه مند به فرش دستبافت حتی در خارج از کشور میباشد.

در مورد طراحی سایت فروشگاهی دکوفرش

سایت فروشگاهی دکوفرش در سال 1397 توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد به درخواست شرکت دکوفرش طراحی گردیده است، طبق درخواست این شرکت امکاناتی برای این وب سایت براساس تکنولوژی روز طراحی و پیاده سازی شده است.

در طراحی سایت شرکت دکوفرش از زبان برنامه نویسی C# و چهارچوب ASP.NET استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت فروشگاهی دکوفرش بکار گرفته شده است در بخش کاربران میتوان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript و در بخش مدیریتی HTLM5, CSS3 , Javascript, React, Redux, Blueprint اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.