طراحی سایت فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری دارمکو

وب سایت فروشگاه دارمکو توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد مقدس طراحی شده است.

Web Design of Darmco Online Store

https://www.darmco.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق درخشان الکترونیک (دارمکو) از اواسط سال 1398 شروع به کار نمود. یکی از مزیت های این مجموعه واردات محصولات اندازه گیری در ایران می باشد.

وب سایت این مجموعه نیز در همین سال توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی و اجرا گردیده است. هنگام راه اندازی این وب سایت تلاش گردیده تمامی نیازها و درخواست های مدیران مجموعه دارمکو بررسی شده و در نهایت زیبایی به مرحله اجرا درآید. 

آشنایی با شرکت تجهیزات اندازه گیری دارمکو

تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق درخشان الکترونیک (دارمکو) از اواسط سال 1398 و با مدیریت سرکارخانم فاطمه سکوند و گرد هم آوردن جمعی از متخصصین کشور شروع به کار نمود. یکی از مزیت های این مجموعه واردات محصولات اندازه گیری در ایران می باشد. مفتخریم که اعلام نماییم این مجموعه بهترین قیمت های برندهای EXTECH، FLUKE، KYORITSU، UNI-T، TESTO و  HIOKIرا در ایران دارد. این مجموعه علاوه بر فروش محصولات، انجام خدمات کالیبراسیون، تعمیرات و پشتیبانی محصولات را نیز به عهده دارد. افزایش بهره وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به روز نگهداری قابلیت ها و توانایی های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.

این مجموعه  ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرسی، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترانسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترانسمیتر دما (ترموکوپل، RTD )، ترانسمیتر سطح (التراسونیک، سوئیچ های سطح و راداری)، ترانسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر، شیرهای اطمینان، نوری، پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جا به جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما)، آنالایز ها (آنالایز گاز ها، پاورآنالایزر و هارموونیک آنالایزر) و … را شامل می شود.

آشنایی با طراحی وب سایت فروشگاهی تجهیزات اندازه گیری دارمکو

طراحی سایت شرکت دارکو یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت فروشگاه تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق دارمکو سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت فروشگاهی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت دارمکو از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت فروشگاهی دارمکو به کار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.