وب سایت فروشگاهی حجره شوشتری یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد مقدس می باشد.

Web Design of Hojreh shoushtari

https://www.hojrehshoushtari.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

وب سایت فروشگاهی اینترنتی حجره شوشتری با سابقه درخشان در حوزه فروش و ساخت انواع انگشتر مردانه و زنانه فعالیت می کند. طراحی سایت این مجموعه در سال 1400 توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد انجام شد. در طراحی سایت این مجموعه تلاش گردیده تمامی نیازها و درخواست های مدیران فروشگاه حجره شوشتری به بهترین صورت به مرحله اجرا درآید.

آشنایی با فروشگاه حجره شوشتری

حجره شوشتری را می توان کسب و کاری اجدادی معرفی کرد که از سال 1329 در عرصه طراحی و فروش انگشتر نقره فعالیت دارد و با احترام به سلیقه مشتری، استفاده از سنگ های مرغوب و با کیفیت و ارائه قیمت مناسب، با تکیه بر عنایت پروردگار و در جوار پر برکت آقا امام رضا (ع) و با هدف رزق حلال و اخلاق مداری، سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارد. از آنجایی که لازمه بقای هر کسب و کاری مشتری مداری و رعایت اصول اخلاقی است، لذا این دو مهم را سرلوحه کارمان قرار داده ایم و با حمایت از تولید داخلی و سازندگان حرفه ای انگشتر نقره و به لطف و یاری خداوند، در سایه امام هشتم و به پشتوانه بیش از نیم قرن تجربه پدرانمان در این زمینه، هم اکنون حجره شوشتری از پیشتازان فروش انگشتر نقره در سطح کشور می باشد.

در مورد طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین حجره شوشتری

این وب سایت فروشگاه اینترنتی که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه انگشترهای اصل در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول چند سال فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی برای خود بدست آورد.

در طراحی سایت فروشگاهی جواهرآلات و زیورآلات حجره شوشتری از تکنولوژی طراحی رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا یا responsive بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی حجره شوشتری از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است و هسته سایت نیز سیستم مدیریت محتوا دات نت فریم ورک می باشد. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین حجره شوشتری بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.