وب سایت فروشگاهی کارت ملک یکی از فروشگاه های اینترنتی آنلاین طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Malek Card Online Store Web Design

http://malekkart.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک فروشگاه آنلاین کارت ملک می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1395 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی کارت ملک هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی سفارش کارت عروسی و کارت ترحیم و انواع دیگر کارت های دعوت می باشد و محصولات متنوعی را جهت فروش در سایت خود قرار داده است.

در مورد فروشگاه اینترنتی کارت ملک

استفاده از کارت های دعوت جهت میهمانی ها و مراسمات گوناگون، به سال ها پیش برمیگردد که در کل دنیا مرسوم میباشد و هدف از استفاده از کارت های دعوت، دعوت میهمان ها به صورت رسمی و تشریفاتی جهت حضور در مراسمات مرتبط میباشد.

امروزه همه ما در تمام دنیا شاهد این مسئله حائز اهمیت هستیم که اکثر فعالیت ها، تجارت ها، خرید و فروش ها و ...  به صورت اینترنتی از طریق صفحات مجازی وب انجام میپذیرد که این امر خود شامل پارامترهای مثبت و حائز اهمیتی از قبیل (صرف زمان خیلی کوتاهتر  و مقایسه دقیق تر و ...) نسبت به خرید یا فروش یا هر نوع فعالیت مشابه در فضای سنتی میگردد.

فروشگاه اینترنتی کارت ملک جهت حفظ آرامش و صرف زمان کوتاه و مقایسه دقیق و سهولت در تهیه اختصاصی و فقط کارت های دعوت ویژه و VIP  با کیفیت و کمیت درجه یک، جهت مراسمات و میهمانی های شما سروران و هموطنان گرانقدر،  اقدام به ایجاد این وب سایت فروشگاهی نموده است .

تیم فروشگاه آنلاین کارت ملک تمام سعی و تلاش خود را جهت ارائه کارت های دعوت ویژه و خاص، متناسب با سلایق شما بزرگواران جهت مراسمات مختلف در پیش گرفته است.

امید است بتوانیم رضایت شما مشتریان گرانقدر را در پارامترهای مختلف (کیفیت، کمیت و قیمت) جلب نماییم و بتوانیم سال های آتی در کنار شما عزیزان خدمت گذاری کنیم.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین کارت ملک:

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه سفارش کارت دعوت در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی برای خود بدست آورد.

در طراحی وب سایت کارت ملک از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو یا واکنش گرا نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت رسپانسیو Responsive بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی کارت ملک از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین کارت ملک بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML5,CSS3,JavaScript,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.