فروشگاه آنلاین مدیا سنتر یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Web Design of Media Center Printing Supplies Online Store

https://www.mc24.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک فروشگاه آنلاین مدیا سنتر می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1391 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی مدیا سنتر هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی کالای چاپ دیجیتال در اینترنت می باشد.

اطلاعاتی در مورد فروشگاه اینترنتی مدیا سنتر

وب سایت فروشگاه اینترنتی مدیا سنتر، به عنوان یک فروشگاه تخصصی در زمینه توزیع کالای چاپ دیجیتال و محصولات مرتبط فعالیت می کند. بیشتر مشتریان فروشگاه آنلاین مدیا سنتر دفاتر فنی و چاپ دیجیتال، شرکتهای تبلیغاتی، عکاسی ها، لابراتوارها و تمام کسانی که در زمینه چاپ فعالیت دارند.

برخی از کالاهایی که در فروشگاه اینترنتی مدیا سنتر ارائه می شوند:

1- انواع کاغذ رول و شیت

2- انواع فیلم لمینت گرم و سرد

3- لوازم و دستگاههای چاپ حرارتی

4- چسب دوطرفه، فوم برد و تخته شاسی

5- انواع جوهر پرینتر و پلاتر

6- انواع استند و لوازم قاب فنری

7- دستگاههای لمینیتور، پرینتر و پلاتر

8- دستگاههای برش رومیزی و طولی

هدف از راه اندازی وب سایت فروشگاه اینترنتی مدیا سنتر، فراهم آوردن زمینه لازم جهت دسترسی آسان و سریع به نیازهای مجموعه های چاپ در جهت تهیه ملزومات چاپ دیجیتال و کالاهای وابسته می باشد.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین مدیا سنتر

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه محصولات چاپ بخصوص کالای چاپ دیجیتال و محصولات مرتبط در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول چند سال فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی کالای چاپ دیجیتال برای خود بدست آورد.

در وب سایت فروشگاه اینترنتی مدیا سنتر از تکنولوژی طراحی سایت واکنشگرا نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت رسپانسیو Responsive بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت تجهیزات چاپ مدیا سنتر از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است و هسته سایت نیز سیستم مدیریت محتوا دات نت فریم ورک می باشد. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین MC24 بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تگ‌های‌مرتبط: سفارش سایت، طراحی سایت تجهیزات چاپی