وب سایت فروشگاهی آنلاین اسکول کالا یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Schoolkala Online Store Web Design

http://www.schoolkala.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک وب سایت فروشگاه آنلاین اسکول کالا می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1393 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی اسکول کالا هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی ویدئو پروژکتور و برد هوشمند در اینترنت می باشد.

در مورد فروشگاه اینترنتی اسکول کالا

وب سایت فروشگاه اینترنتی اسکول کالا اولین سایت فروشگاه اینترنتی در ایران است که اقدام به فروش تخصصی ویدئو پروژکتور و برد هوشمند نموده است. این فروشگاه آنلاین در تابستان 1393 به همت گروهی از مهندسین شرکت فنی و مهندسی رایا مهر آغاز به کار نمود. فروشگاه آنلاین اسکول کالا از همان ابتدای فعالیت اقدام به اخذ نماد اعتماد الکترونیک از مرکز تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و سایر مجوزهای قانونی نمود و جهت پرداخت آنلاین از سیستم پرداخت آنلاین بانک ملت بهره می برد.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین اسکول کالا

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش تخصصی ویدئو پروژکتور و برد هوشمند در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول چند سال فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی ویدئو پروژکتور و برد هوشمند برای خود بدست آورد.

در طراحی فروشگاه اینترنتی اسکول کالا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است و هسته سایت نیز سیستم مدیریت محتوا دات نت فریم ورک میباشد. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین اسکول کالا بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML,CSS,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.