وب سایت فروشگاهی کالای ساختمانی ستاره یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Star Gallery Online Store Web Design

http://www.stargallery.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک فروشگاه آنلاین کالای ساختمانی ستاره می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1395 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی ستاره هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی کالای ساختمانی می باشد و محصولات متنوعی را جهت فروش در سایت فروشگاهی خود قرار داده است.

در مورد فروشگاه اینترنتی کالای ساختمانی ستاره

فروشگاه آنلاین کالای ساختمانی ستاره با مدیریت آقای کرداری با ارائه طیف وسیعی از معتبر ترین برندهای صنعت ساختمان و همکاری با وارد کنندگان و توزیع کنندگان معتبر این صنعت سعی میکند تا گامی موثر در جهت برآوردن نیازهای مشتریان برداشته باشد. تمام تلاش ما فراهم کردن مرجعی کامل در صنعت کالای ساختمان است تا مشتری بتواند با مقایسه کالاهای مختلف در تصمیم گیری بهتر عمل کند . فروشگاه اینترنتی ستاره ایجاد چنین فضایی را رسالت خود می داند .

فروشگاه آنلاین ستاره با اخذ نماد اعتماد الکترونیک از مرکز تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و پاسخگویی از طریق خطوط ارتباطی خود و همچنین فراهم کردن امکاناتی جهت تعویض کالا تلاش می کند تا اعتماد مشتریان خود را جلب نماید .

محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی ستاره عبارتند از :

انواع کاشی و سرامیک، تجهیزات آشپزخانه همانند هود، سینک، گاز، انواع چینی بهداشتی، شیر آلات، تجهیزات گرمایشی و سرمایشی ساختمان و دیگر ابزار آلات مورد نیاز ساختمان

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین کالای ساختمانی ستاره

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش کالاهای مورد نیاز خانواده ها در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در مدت زمان فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی برای خود بدست آورد.

در وب سایت فروشگاهی کالای ساختمانی ستاره از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی ستاره از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است و هسته سایت نیز سیستم مدیریت محتوا دات نت فریم ورک میباشد. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین ستاره بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML5,CSS3,JavaScript,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.