طراحی وبسایت فروشگاه آنلاین بیتامین شاپ

وبسایت فروشگاه آنلاین بیتامین شاپ یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Web Design of BitaminShop

https://www.bitaminshop.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وبسایت فروشگاه آنلاین انجام شده توسط فراتک، وبسایت فروشگاهی بیتامین شاپ می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1400 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. این وب سایت فروشگاهی هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه مواد غذایی می باشد.

اطلاعاتی درباره فروشگاه آنلاین بیتامین شاپ

فروشگاه آنلاین بیتامین شاپ در راستای تسهیل امر خرید غیرحضوری در سطح شهر گرگان و در جهت کاهش هزینه های درون شهری و همچنین صرفه جویی در زمان خرید شهروندان گرامی در سال 1400 با پشتوانه شرکت تولیدی بازرگانی زنجیره طیور بیتاآمین استرآباد و پشتیبانی از فروشگاه شهرمزه بیتامین، شروع به فعالیت می نماید. این مجموعه با خدمات رسانی سریع و همچنین عرضه محصولات پروتئینی با تضمین بالاترین کیفیت و نیز با گارانتی مرجوعی محصولات خود تلاش دارد تا در مدت زمان کوتاه جایگاه ویژه ای در زمینه فروش اینترنتی بین شهروندان عزیز بدست آورد.

این فروشگاه، بستری مناسب و امن برای همشهریان گرامی فراهم می نماید تا بتوانند با خاطری آسوده از کیفیت محصولات فروشگاه آنلاین بیتامین شاپ لذت ببرند.

درباره طراحی وبسایت فروشگاه اینترنتی بیتامین شاپ

طراحی سایت فروشگاه آنلاین بیتامین شاپ یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت فروش محصولات غذایی بیتامین شاپ سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وبسایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در پیاده سازی و طراحی سایت فروشگاه آنلاین بیتامین شاپ از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت فروشگاهی بیتامین شاپ بکار گرفته شده است می توان بهjQuery ,HTML ,CSS3  JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.