فروشگاه آنلاین بازرگانی پاسارگاد یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Pasargad Trading Online Store Web Design

http://www.psg1.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک فروشگاه آنلاین پاسارگاد می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1395 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی بازرگانی پاسارگاد هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی فروش انواع حافظه جانبی همچون مموری و فلش در اینترنت می باشد.

در مورد فروشگاه اینترنتی پاسارگاد

بازرگانی پاسارگاد به لطف ایزد پاک از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع حافظه جانبی و محصولات وابسته به دنیای IT آغاز نموده و تاکنون به موفقیت ‌های چشمگیری در این زمینه دست یافته است.

مهندس حامد صمدی فارغ التحصیل رشته برق قدرت در مقطع کارشناسی، مدیریت این مجموعه را بر عهده دارد. شرکت بازرگانی پاسارگاد افتخار این را دارد که تاکنون با توجه به کارنامه درخشان کاری خود نمایندگی رسمی فروش شرکت داده پرداز رایانه متین و همچنین بسیاری از شرکت های معتبر کشور را در شرق کشور دارا باشد.

لازم به توضیح است که این شرکت حضور مستمری در نمایشگاه های بین المللی الکامپ در سالهای 1387 ، 1388 ، 1389 ، 1390 ، 1391 ، 1393 را داشته است .

امید است که بتوانیم با پیشرفت روز افزون، سعادت همکاری با شما مشتریان عزیز را داشته باشیم.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین پاسارگاد

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش انواع حافظه جانبی و محصولات وابسته در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول چند سال فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی فروش حافظه جانبی و محصولات وابسته برای خود بدست آورد.

در وب سایت فروشگاه اینترنتی پاسارگاد از تکنولوژی طراحی سایت واکنشگرا نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت رسپانسیو Responsive بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی پاسارگاد از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین PSG1 بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML5,CSS3,JavaScript,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.