سایت فروشگاه آنلاین بازرگانی اندازه گیری شکیبی توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد مقدس طراحی شده است.

Website design of Shakibi online store

https://www.shakibibtm.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

خرید آنلاین یکی از بزرگترین و بهترین هدایایی است که تکنولوژی اینترنت برای ما به ارمغان آورده است. خرید آنلاین کالای دیجیتال مورد نیاز با توجه به امکاناتی از جمله امکان جستجوی آسان و سریع و مقایسه تجهیزات مشابه با یکدیگر و همچنین امکان بررسی و مقایسه قیمتها و در نهایت تصمیم گیری برای خرید، آنهم تنها با چند کلیک ساده موهبتی با ارزش و لذتبخش است.

طراحی فروشگاه اینترنتی سایت بازرگانی اندازه گیری شکیبی توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال1401 انجام پذیرفته است. در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی شکیبی سعی گردیده است تمامی خواسته های مدیران مجموعه در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده سازی شود.

اطلاعاتی درباره بازرگانی اندازه گیری شکیبی

ازرگانی اندازه گیری شکیبی با مدیریت احمد شکیبی فر قریب به چندین سال است که فعالیت مستمر در حوزه تامین تجهیزات برای کارخانجات صنعتی، مراکز بهداشتی و پزشکی، مخابرات، پتروشیمی و شرکتهای وابسته، نیروگاه ها و ... را دارد. این مجموعه مفتخر است که اعلام کند با توجه به شرایط امروزی کشور، این محصولات را با بهترین قیمت و پشتیبانی در اختیار مصرف کننده قرار دهد. عاملیت فروش بهترین برندهای جهان از قبیل FLUKE ,KYORITSU ,UNI-T ,TESTO ,HIOKI را در ایران دارد. افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.

در مورد طراحی سایت فروشگاهی بازرگانی اندازه گیری شکیبی

طراحی سایت فروشگاهی آنلاین بازرگانی اندازه گیری شکیبی یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد مقدس صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت فروشگاهی بازرگانی اندازه گیری شکیبی سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها روان بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی فروشگاه اینترنتی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت فروشگاهی تجهیزات الکترونیکی بازرگانی اندازه گیری شکیبی از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت فروشگاهی اینترنتی بازرگانی اندازه گیری شکیبی به کار گرفته شده است می توان به jQuery ,HTML ,CSS3 ,JavaScript, Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

اطلاعات تماس بازرگانی اندازه گیری شکیبی

  شماره تماس تهران : 02133116260 و 09010142022

  وب سایت: www.gostaresh-seda.com

  آدرس : مشهد-خیابان سنایی-میدان صاحب الزمان-مجتمع سبحان-طبقه همکف-واحد 21