بازرگانی آچار

وب سایت بازرگانی آچار توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است.

Acharr Trading Web Design

https://www.acharr.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

بازرگانی بین المللی بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده است.

طراحی سایت شرکت بازرگانی آچار توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1398 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای فروشگاه ابزارآلات داده پردازی فراتک به شمار می‌آید. در طراحی سایت فروشگاه آچار سعی گردیده است تمامی خواسته‌های مدیران بازرگانی آچار در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده‌سازی شود.

در مورد بازرگانی آچار

بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.

در مورد طراحی وب سایت بازرگانی آچار

طراحی سایت بازرگانی آچار یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می‌باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت بازرگانی آچار سعی شده از آخرین تکنولوژی‌های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه‌های گرافیکی و افکت‌ها روان و ساده بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت فروشگاهی شرکت فراتک در مشهد به شمار می‌رود.

در طراحی سایت شرکت بازرگانی آچار از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی‌های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت فروشگاهی آچار به کار گرفته شده است می‌توان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی‌ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.