فروشگاه آنلاین ایران زعفران یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Web Design of Iran Saffron Online Store

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک فروشگاه آنلاین ایران زعفران می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1395 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی ایران زعفران هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی فروش انواع زعفران مرغوب در اینترنت می باشد.

در مورد فروشگاه اینترنتی ایران زعفران

فروشگاه اینترنتی ایران زعفران IranSaffron با هدف ایجاد بستر خرید امن و آسان زعفران برای هموطنان عزیز در شهریور ماه 1395 فعالیت خود را آغاز کرد. در این مسیر تلاش بر این داریم که زعفران با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب را در اختیار هموطنان قرار دهیم.

سپاسگزار خواهیم بود انتقادات و پیشنهادات خود را در خصوص محصولات و خدمات ما از طریق صفحه تماس با ما برای ما ارسال نمایید.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین ایران زعفران

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش انواع زعفران در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی فروش انواع زعفران برای خود بدست آورد.

در وب سایت فروشگاه اینترنتی ایران زعفران از تکنولوژی طراحی سایت واکنشگرا نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت رسپانسیو Responsive بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی ایران زعفران از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین ایران زعفران بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.