وب سایت فروشگاهی انگشتر دات کام یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد مقدس می باشد.

Web Design of angoshtar.com

https://www.angoshtar.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

سایت انگشتر دات کام با حدود 11 سال سابقه در حوزه فروش و ساخت انواع انگشتر مردانه و زنانه با نگین های اصلی فعالیت می کند.

طراحی سایت این مجموعه در سال 1397 توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد انجام شد. در طراحی سایت این مجموعه تلاش گردیده تمامی نیازها و درخواست های مدیران فروشگاه انگشتر دات کام به بهترین صورت به مرحله اجرا درآید.

آشنایی با فروشگاه انگشتر دات کام

مجموعه انگشتر دات کام دارای فروشگاه فیزیکی هستند که شغل خانوادگی بوده و در سال های طولانی آن را ادامه داده اند. وب سایت انگشتر دات کام ارائه دهنده انواع انگشتر مردانه و زنانه در طرح های مختلف است که همه آن ها دارای نگین اصل هستند. مجموعه انگشتر دات کام علاوه بر فروش انواع انگشتر، در حوزه ساخت و تولید انگشترها نیز فعالیت دارند و مدل های جذاب و ذلنشینی طراحی می کنند. این فروشگاه در حدود 11 سال سابقه فعالیت در این حوزه را دارد.

در مورد طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انگشتر دات کام

این وب سایت اینترنتی که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه انگشترهای اصل در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول چند سال فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی برای خود بدست آورد.

در طراحی سایت فروشگاهی جواهرآلات و زیورآلات انگشتر دات کام از تکنولوژی طراحی رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا یا responsive بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی انگشتر دات کام از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است و هسته سایت نیز سیستم مدیریت محتوا دات نت فریم ورک می باشد. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین انگشتر دات کام بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.