طراحی سایت فروشگاهی کتاب درخشش

طراحی سایت فروشگاه کتاب درخشش

طراحی سایت فروشگاه کتاب درخشش

 یکی از نمونه های طراحی سایت توسط شرکت داده پردازی فراتک ، طراحی سایت فروشگاه کتاب درخشش می باشد که در زیر در مورد فروشگاه کتاب درخشش و طراحی سایت پیاده سازی شده توضیحاتی داده شده است:

   درباره فروشگاه کتاب درخشش :

سرزمین خراسان از دیرباز کانون علم و ادب ایران بوده است. ایده ی تاسیس فروشگاه کتاب درخشش در مشهد در سال 1360 پاگرفت و فکر ایجاد آن مدیون یک همکاری وهمفکری سه جانبه بود. درسال های نخستین همچون کودکی که تازه به راه افتاده باشد،قدم های کوچک و آهسته ای برمی داشت و پس از چندین نوبت زمین خوردن وبرخاستن سرانجام راه رفتن آموخت . اکنون سی و چند سال است که در خدمت گزاری به علم و دانش این سرزمین و دانشجویان عزیز و اساتید گرامی به جان می کوشد . 
هدف ما رساندن کتاب به دست دانشجویان واساتید و جویندگان علم در زمینه های : حسابداری،مدیریت،کامپیوتر،اقتصاد ،بازاریابی و اخیرا رشته های گردشگری ،بورس و بانکداری وبیمه است . در طی این راه پر فراز و نشیب با همه سختی و کم و کاستی و اوج و فرودهایی که داشته ایم سعی ما این بوده است که در حد توان و طاقت بهترین سرویس ها را به دانشجویان عزیز و اساتید گرامی در رشته های فوق ارائه کنیم. طراحی سایت مشهد
درباره طراحی سایت فروشگاه کتاب درخشش : 
 سایت فروشگاه کتاب درخشش در سال 1394 توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است

  برای دیدن سایت  فروشگاه کتاب درخشش اینجا کلیک کنید.