derakhshesh book Web Design

طراحی سایت فروشگاهی کتاب درخشش
derakhshesh book Web Design

طراحی سایت فروشگاه کتاب درخشش

طراحی سایت فروشگاه کتاب درخشش

 یکی از نمونه های طراحی سایت توسط شرکت داده پردازی فراتک ، طراحی سایت فروشگاه کتاب درخشش می باشد که در زیر در مورد فروشگاه کتاب درخشش و طراحی سایت پیاده سازی شده توضیحاتی داده شده است:

   درباره فروشگاه کتاب درخشش :

سرزمین خراسان از دیرباز کانون علم و ادب ایران بوده است. ایده ی تاسیس فروشگاه کتاب درخشش در مشهد در سال 1360 پاگرفت و فکر ایجاد آن مدیون یک همکاری وهمفکری سه جانبه بود. درسال های نخستین همچون کودکی که تازه به راه افتاده باشد،قدم های کوچک و آهسته ای برمی داشت و پس از چندین نوبت زمین خوردن وبرخاستن سرانجام راه رفتن آموخت . اکنون سی و چند سال است که در خدمت گزاری به علم و دانش این سرزمین و دانشجویان عزیز و اساتید گرامی به جان می کوشد . 
هدف ما رساندن کتاب به دست دانشجویان واساتید و جویندگان علم در زمینه های : حسابداری،مدیریت،کامپیوتر،اقتصاد ،بازاریابی و اخیرا رشته های گردشگری ،بورس و بانکداری وبیمه است . در طی این راه پر فراز و نشیب با همه سختی و کم و کاستی و اوج و فرودهایی که داشته ایم سعی ما این بوده است که در حد توان و طاقت بهترین سرویس ها را به دانشجویان عزیز و اساتید گرامی در رشته های فوق ارائه کنیم. طراحی سایت مشهد
درباره طراحی سایت فروشگاه کتاب درخشش : 
 سایت فروشگاه کتاب درخشش در سال 1394 توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است

  برای دیدن سایت  فروشگاه کتاب درخشش اینجا کلیک کنید.