وب سایت انتشارات خراسان توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Web Design of Khorasan Publications

http://khorasanpub.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

انتشارات خراسان به عنوان یکی از ناشران حوزه رشته های فنی مهندسی، بخصوص برق، الکترونیک و کامپیوتر در کشور شناخته شده می باشد که طراحی سایت انتشارات خراسان در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت انتشارات خراسان سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این مرکز نشر کتاب در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت انتشارات خراسان

در ایران، از زمان تاسیس اولین چاپخانه تاکنون، صنعت نشر با فرزانگی و تعهد اجتماعی پیوند داشته است. مردم ایران همیشه زحمات خادمین این حوزه را ارج نهاده اند و پاداش مادی کم آنها را با پاداش اجتماعی بسیار جبران کرده اند. ناشران هم، در کنار نویسندگان، مترجمان و ویراستاران، از جمله خادمان نشر بوده اند.

انتشارات خراسان در سال 1370 تأسیس شده است و دارای پروانه نشر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. حوزه فعالیت بر مبنای رشته های فنی مهندسی، بخصوص برق، الکترونیک و کامپیوتر بوده است. از سال 1370 تاکنون بیش از 60 عنوان کتاب توسط این انتشارات منتشر شده است و مترجمان و مولفان بسیاری با این انتشارات همکاری می نمایند.

انتشارات خراسان صمیمانه از دوستداران علم و صاحبان اندیشه درخواست می نماید با نظرات سازنده خود ما را یاری نمایند.

درباره طراحی وب سایت انتشارات خراسان

طراحی سایت انتشارات خراسان یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت چاپ و انتشارات خراسان سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در پیاده سازی و طراحی سایت انتشارات خراسان از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت انتشارات خراسان بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap  اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.