وب سایت فروشگاه اینترنتی آنلاین آراپ شاپ توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد مقدس طراحی شده است.

Web Design Of arap shop

www.arapshop.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

وب سایت فروشگاه اینترنتی آراپ شاپ با هدف ارائه محصولات آرایشی و بهداشتی مناسب افراد مختلف جامعه فعالیت خود را آغاز نموده است.

وب سایت فروشگاه آراپ شاپ در سال 1401 توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی و پیاده سازی شده است. در طراحی این فروشگاه اینترنتی تلاش شده تمامی نیازهای مدیران آراپ شاپ در نهایت زیبایی به مرحله اجرا درآید. 

آشنایی با فروشگاه آراپ شاپ

فروشگاه اینترنتی آراپ شاپ (Arap Shop) بهترین بستر برای خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی شما در ایران است. "اصل بودن کالا ( تأیید مجوز بهداشت ) " ، " ارسال سریع" و "مشاوره تخصصی" از ویژگی های مهم و اساسی در آراپ شاپ (Arap Shop) از نخستین روز تأسیس بوده و تمام سعی خود را کرده تا به آن پایبند باشد. آراپ شاپ (Arap Shop) سعی بر آن دارد که روزانه بر تعداد محصولات و تنوع آن بیفزاید تا بتواند نیاز همه ی افراد با هر نوع سلیقه را در خرید لوازم آرایشی و بهداشتی مرتفع کند.

آراپ شاپ (Arap Shop)؛ تامین لوازم آرایشی و بهداشتی اصل و اورجینال و راحتی رساندن این محصولات به مصرف کنندگان خرد، فروشندگان لوازم آرایشی و بهداشتی را سرلوحه خود قرار داده است. به این ترتیب هدف اولیه آراپ شاپ (Arap Shop) در تامین لوازم آرایشی بهداشتی اصل است. سپس در اختیار قرار دادن آن به صورت سریع و آسان به شما مشتریان است که از این طریق شما را از مشکلات مراجعه به بازار و اجناس  تقبلی بی نیاز می نماید.

اطلاعاتی درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین آراپ شاپ

طراحی سایت فروشگاه آرایشی آراپ شاپ یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت لوازم آرایشی و محصولات بهداشتی فروشگاه آنلاین آراپ شاپ سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی فروشگاه اینترنتی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت فروشگاه آنلاین آراپ شاپ از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت فروشگاهی آراپ شاپ به کار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

اطلاعات تماس آراپ شاپ

  شماره تماس : 05146120487

 موبایل: 09981330683

  وب سایت: www.arapshop.ir

  آدرس : خراسان رضوی شهرستان چناران- خیابان طالقانی -انتهای طالقانی 2 - منازل سازمانی کارخانه قند - پلاک 24