وب سایت شرکت آرتین برنای تهران توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Web Design of Artin Borna Tehran Company

http://vipprestige.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت آرتین برنای تهران نماینده انحصاری رزا ایمپکس در ایران و پنج کشور همسایه در کشور می باشد که طراحی سایت آرتین برنای تهران در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت آرتین برنای تهران سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت محصولات زیبایی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

درباره شرکت آرتین برنای تهران

زیبایی هر فرد، با شادابی و سلامت پوست و موی وی ارتباط مستقیم دارد. به همین دلیل توجه و مراقبت دقیق و روزانه تأثیر مستقیمی بر حفظ و زیبایی طبیعی انسان خواهد داشت. در مراقبت از پوست، انتخاب صحیح محصول با توجه به نوع پوست، سن، شرایط محیطی و ... از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

برندهای Blond Time ,Color Time ,Vip’s Prestige ,Regal با ارائه محصولات متنوع مراقبت از پوست و مو، نیاز پوست در هر سن و با هر نوع سلیقه ای برآورده ساخته و مشکلات آن را درمان می کند. در این محصولات، نوآوری، تحقیقات و تکنولوژی همگی به خدمت گرفته شده اند تا با تولید محصولاتی موثر و با کیفیت عالی شما را در حفظ و نگهداری زیبایی طبیعی خود یاری دهند.

محصولات این شرکت در اتحادیه اروپا و تحت استانداردهای روز این اتحادیه تولید می گردد و مجوز فروش در کل اتحادیه (شامل کشورهای فرانسه، ایتالیا، آلمان، انگلیس، بلغارستان، اسپانیا، یونان و ...) را دارا می باشند.

برندهای Blond Time, Color Time ,Vip’s Prestige ,Regal تولید شرکت رزا ایمپکس، در لابراتورهای مجهز R&D این شرکت طراحی و در خطوط پیشرفته و اتوماتیک آن با بالاترین استاندارها و مجوزها در اروپا تولید می گردد.

 شرکت آرتین برنای تهران به عنوان نماینده انحصاری رزا ایمپکس در ایران و پنج کشور همسایه، محصولات این شرکت را (که به تأییدیه متخصصان ایرانی پوست رسیده است) با اخذ مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی وارد می نماید.

درباره طراحی وب سایت آرتین برنای تهران

طراحی سایت شرکت آرتین برنای تهران یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت محصولات آرایشی و بهداشتی vip prestige سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در پیاده سازی و طراحی سایت آرتین برنای تهران از زبان برنامه نویسی استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت vip prestige بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrapt اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.