وب سایت prolandscapeltd توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Web Design of ProlandScapeltd

http://www.prolandscapeltd.ca

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

وب سایت شرکتی ProlandScapeltd در زمینه محوطه سازی و فضای سبز فعالیت دارد و در سال 1399 توسط شرکت داده پردازی فراتک در شهر مشهد طراحی و پیاده سازی شده است. جهت راه اندازی وب سایت ProlandScapeltd  تمامی نیازهای مدیران مجموعه در نظر گرفته شده و وب سایت بر اساس درخواست های آنان طراحی گردیده است. 

اطلاعاتی درباره شرکت ProlandScapeltd 

تیم معماران Prolandscapeltd از تجربه، دانش و انرژی خلاق ما برای طراحی مکان های تجاری و مسکونی و ارائه بهترین خدمات طراحی مناظر و محصولات نصبی برای مشتریان خود استفاده می کنند. ما در تلاش هستیم تا نه تنها منظره رویایی شما را طراحی و ایجاد کنیم، بلکه آن را نصب و ایجاد کنیم تا بیشترین لذت، عملکرد و طول عمر را برای شما به ارمغان بیاورد.

درباره طراحی وب سایت Prolandscapeltd

طراحی  سایت Prolandscapeltd یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت معماری و دکوراسیون داخلی Prolandscapeltd سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت Prolandscapeltd از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت Prolandscapeltd بکار گرفته شده است می توان به jQuery ,HTML ,CSS33 ,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.