پیاده سازی وب سایت فروشگاه اینترنتی شرکت ALOCK توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد طراحی شده است.

Web Design of ALOCK smart and digital locks

https://www.alock.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت قفل های هوشمند و دیجیتال ALOCK با استفاده از قطعات ژاپنی و بر اساس استانداردهای روز دنیا محصولات خود را طراحی و تولید می‌نماید. 

پیاده سازی وب سایت فروشگاه اینترنتی شرکت ALOCK توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1398 انجام پذیرفته است و یکی از بهترین نمونه کارهای شرکتی داده پردازی فراتک به شمار می‌آید. در پیاده سازی وب سایت فروشگاه اینترنتی شرکت ALOCK سعی گردیده است تمامی خواسته‌های مدیر مجموعه در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده‌سازی شود.

در مورد قفل های هوشمند و دیجیتال ALOCK شرکت ALOCK

شرکت ALOCK طراح و سازنده انواع قفل هوشمند، دستگیره درب الکترونیکی، قفل کارتی هتلی و سایر تجهیزات هوشمند هتلی می‌باشد. این مجموعه محصولات دیجیتال خود را بر اساس استانداردهای روز دنیا و بر پایه تکنولوژی ژاپن طراحی و تولید می‌نماید. از این رو کیفیت قفل های الکترونیکی ساخت ALOCK بسیار بالا است.

گروه متخصصان جوان و خلاق ALOCK فعالیت خود را از سال 1387 و با ثبت اختراع سیستم قفل الکترونیک رمزی شروع نمودند. این برند ایرانی تمرکز خود را بر تولید محصولات قدرتمند گذاشته و ارائه عالی خدمات پس از فروش را عامل اصلی موفقیت خود می‌دانند و در این راه از هیچ کوششی فروگذار نیستند. 

در مورد طراحی سایت فروشگاه اینترنتی شرکت ALOCK

پیاده سازی وب سایت فروشگاه اینترنتی شرکت ALOCK یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می‌باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت فروشگاهی قفل و دستگیره ALOCK سعی شده از آخرین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه‌های گرافیکی و افکت‌ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می‌رود.

پیاده سازی وب سایت فروشگاه اینترنتی شرکت ALOCK از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی‌های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی ALOCK به کار گرفته شده است می‌توان به jQuery, HTML ,CSS3 ,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی‌ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.