وب سایت شرکت شرکت نامی نوین افزار توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Arya Approaching Future Web Design

http://namyco.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت شرکت نامی نوین افزار در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت نامی نوین افزار سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این مجموعه در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت نامی نوین افزار

شرکت نامی (نوین ‌افزار مدیریار) یک شرکت دانش‌بنیان، وابسته به دانشگاه فردوسی مشهد می‌باشد که با هدف کاربردی‌ساختن دانش مدیریت با زبان ساده و ارائه بسته‌هایی در این خصوص برای واحدهای صنفی مختلف تاسیس شده است. این شرکت که از اساتید و فارغ‌التحصیلان دانشگاه فردوسی مشهد و سایر دانشگاه‌های تراز اول ایران در حوزه مدیریت، بازرگانی و تجارت شکل گرفته است

درباره طراحی وب سایت شرکت نامی (نوین ‌افزار مدیریار)

طراحی سایت شرکت نامی (نوین ‌افزار مدیریار) یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت شرکت راهبردسازان آینده آریا سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت نامی (نوین ‌افزار مدیریار)  از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکت نامی (نوین ‌افزار مدیریار)  مشهد بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5 ,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.