وب سایت شرکت زمزم مشهد توسط شرکت فراتک در مشهد مقدس پیاده سازی شده است.

Web Design of ZamZam Mashhad Company

https://www.zamzammashhad.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت زمزم مشهد با هدف ارائه نوشیدنی های گازدار با کیفیت مناسب در سال 1337 تاسیس شد این مجموعه طی سال های اخیر فعالیت های خود را گسترش داده و در زمینه تولید انواع نوشیدنی ها فعالیت می کند. 

وب سایت شرکت زمزم مشهد در سال 1397 در شهر مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی و پیاده سازی شده است و و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی این وب سایت سعی گردیده است خواسته های مشتری در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

اطلاعاتی درباره شرکت زمزم مشهد

شركت زمزم مشهد در سال 1337 تأسيس و در سال 1342 شروع به كار نمود. مدیران شرکت زمزم در سال 1363 تصمیم به بازسازي و نوسازي مجموعه گرفتند. این بازسازی حدود 3 سال به طول انجامید و در تاریخ 1366 به پايان رسيد. پس از پایان یافتن نوسازی شرکت، در اواخر سال 1366 با راه ‎اندازی خط توليد نوشابه در بطری در گردش، فعالیت مجموعه به طور رسمي آغاز شد.

اهداف شرکت: 

- تمرکز بر افزایش صادرات به میزان 7 درصد از کل فروش شرکت

- رشد فروش داخلی به میزان 18درصد

- کنترل هزینه ها و تثبیت بهای تمام شده محصولات در افق زمانی میان مدت (3 ساله)

- افزایش استفاده از ظرفیت تولید مازاد فروش تا میزان 30 درصد

آشنایی با پیاده سازی وب سایت شرکت زمزم مشهد

پیاده سازی وب سایت شرکت زمزم، یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت محصولات غذایی سعی شده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل طراحی سایت بهره برده شود. وب سایت شرکت زمزم از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت جذاب شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت زمزم مشهد از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی زمزم به کار گرفته شده است می توان به jQuery ,HTML ,CSS3 ,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.