وب سایت گروه کارخانجات موکت نگین و فرش پرشین مشهد تولید کننده انواع موکت و فرش توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Negin Carpet Web Design

http://www.moquetteneginmashhad.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

گروه کارخانجات موکت نگین و فرش پرشین یکی از شرکت های صاحب نام و پرآوازه در زمینه تولید انواع موکت و فرش است که طراحی سایت موکت نگین و فرش پرشین در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی این وب سایت سعی گردیده است خواسته های مشتری در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد گروه کارخانجات موکت نگین و فرش پرشین مشهد

گروه صنعتی موکت نگین و فرش پرشین مشهد همواره یکی از برترین تولید کنندگان و صادرکنندگان فرش، موکت، نخ های BCF، هیت ست، فریز و الیاف پروپیلن در کشور می باشد. مدیران این سیستم همواره سعی داشته اند تا به کمک تکنولوژی روز دنیا و البته نیروها و متخصصین زبده و کارآمد و همت و تلاش کارگران سخت کوش این گروه بهترین و جدیدترین محصولات را که قابل رقابت با محصولات اروپائی است، تولید و در بازارهای هدف عرضه نمایند.

رسالت و خط مشی این گروه، مشتری مداری، توزیع گسترده محصولات به تمام نقاط ایران و جهان قابل دسترس بودن این محصولات برای کلیه کسانی است که به کیفیت، لطافت و زیبایی اهمیت میدهند.

از اهداف این مجموعه میتوان به مواردی از جمله نوآوری در طرح و رنگ و بالا بردن کیفیت و زیبایی فرش اشاره نمود. بخش کنترل کیفیت این مجموعه در راستای تحقق هر چه بیشتر اهداف شرکت و بالا بردن سطح کیفی محصولات، علیرغم اجباری نبودن استاندارد برای این محصول (فرش) در ایران، موفق به دریافت استاندارد تشویقی ملی ایران گردیده است.

امید است محصولات ما بتواند خانه های شما را به زیباترین فرش و موکت زینت داده و لبخند رضایت بر لبان شما بنشاند.

درباره طراحی وب سایت گروه کارخانجات موکت نگین و فرش پرشین مشهد

طراحی سایت شرکت گروه صنعتی موکت نگین و فرش پرشین مشهد یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در این وب سایت سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز در زمان تحویل طراحی سایت بهره برده شود. به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی و افکت های ویژه یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

لازم به ذکر است در این وب سایت طراحی فروشگاهی اینترنتی نیز لحاظ گردیده و شرکت گروه صنعتی موکت نگین و فرش پرشین مشهد با بهره گیری از این طراحی فروش آنلاین، امکان فروش محصولات خود را در اینترنت نیز دارا میباشد.

در طراحی سایت گروه صنعتی موکت نگین و فرش پرشین مشهد از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی گروه صنعتی موکت نگین بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.