وب سایت شرکت مشهد دوام تولید کننده انواع لوازم گرمایشی و سرمایشی توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Web Design Of Mashhad Davam

https://www.mashhaddavam.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت مشهد دوام یکی از برندها و شرکت های صاحب نام و پرآوازه کشور در زمینه تولید انواع لوازم گرمایشی و سرمایشی همچون بخاری و کولرهای آبی است که طراحی سایت مشهد دوام در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1390 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت مشهد دوام سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت صنعتی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت مشهد دوام

گروه تولیدی صنعتی مشهد دوام در سال 1369 در زمینی به وسعت 4000 متر مربع و با 1680 متر مربع سالن با مدیریت حاج جعفر قهرمان و 45 نفر نیروی متخصص و ساده بنیانگذاری گردید. وی با بهره گیری از فکر خلاق و کارآفرین خود تولید انواع آبگرمکن ایستاده و سپس آبگرمکن دیواری بخاری شومینه را به بهره برداری رسانید و در سال 1375 مجوز استفاده از علامت استاندارد برای محصولات خود را از اداره استاندارد دریافت نمود.

در 26 آبان ماه 1378 به دلیل درگذشت نابهنگام آن بزرگ مرد که ضایعه بزرگي به صنعت استان بویژه مجموعه مشهد دوام وارد گردید آقای حبیب قهرمان در تاریخ 15 آذر ماه 1378 به عنوان مدیر عامل شرکت منسوب گردید. در حال حاضر این شرکت در زمینی به وسعت 23400 متر مربع و دارای 17000 متر مربع سالن تولیدی و انبار و تعداد 250 نفر نیروی متخصص و نیمه متخصص به تولید محصولاتی قابل رقابت با محصولات خارجی به فعالیت خود ادامه می دهد.

گروه تولیدی و صنعتی مشهد دوام با تلاش و بهره گیری از دانش روز دنیا و رهنمودهای موثر جناب آقای حاج حسن جلالی ریاست محترم هیئت مدیره در سال 1382 موفق به دریافت گواهینامه ISO9001 و ISO2000 مدیریت کیفیت و CE (گواهینامه صادرات) گردیده است.

گروه تولیدی و صنعتی مشهد دوام در سال 84-1383 موفق به کسب عنوان واحد نمونه کشوری و بالاترین بهینه سازی مصرف سوخت محصولات گازسوز برای اولین بار در سطح کشور (برچسب انرژی رده C) از سازمان بهینه سازی مصرف سوخت گردید. در سال 86-1385به عنوان واحد نمونه اداره صنایع و معادن و همچنین واحد نمونه اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران نائل شد. این واحد نیز در سال 1386 موفق به دریافت گواهینامه ISO14001 و ISO2004 گردید و همچنین در تاریخ 7/9/86 مدیر عامل مجموعه از جشنواره قهرمانان صنعت به عنوان کارآفرين نمونه برگزیده شدند.

این مجموعه تولیدی صنعتی بر پایه تلاش در جهت افزایش کمی و کیفی محصولات، رضایت مشتریان و کنترلهای موثر بر کیفیت محصولات و همچنین استفاده از تجهیزات پیشرفته در جهت پیاده سازی تکنولوژی روز دنیا گام بر می دارد و تمام توفیقات خود را مرهون الطاف خاصه پروردگار باری تعالی و برنامه های بلند مدت زنده یاد حاج جعفر قهرمان می داند.

درباره طراحی وب سایت شرکت صنعتی مشهد دوام

طراحی سایت شرکت تولیدی و صنعتی مشهد دوام یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت سیستم های گرمایشی و سرمایشی شرکت مشهد دوام سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت تولیدی و صنعتی مشهد دوام از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی مشهد دوام بکار گرفته شده است می توان به jQuery ,HTML ,CSS3 ,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تگ‌های‌مرتبط: طراحی سایت کارخانه، نمونه سایت کارخانه، طراحی سایت صنعتی