وب سایت شرکت عرش سرما توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Web Design Of Arsh Sarma

http://www.arshsarma.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت عرش سرما یکی از شرکت های معتبر تولیدکننده انواع یخچال و فریزرهای نوفراست فروشگاهی و بدون درب، یخچال های کافی شاپ، بانک یخ، تانکرهای حمل شیر، آبسردکن و ... در کشور می باشد که طراحی وب سایت عرش سرما در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت عرش سرما سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت صنعتی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

اطلاعاتی درباره شرکت عرش سرما

شرکت عرش سرما به منظور اجرای فعالیت های تولیدی و صنعتی در زمینه انواع یخچال و فریزرهای نوفراست فروشگاهی و بدون درب، یخچال های کافی شاپ، بانک یخ، تانکرهای حمل شیر، آبسردکن و ... با الهام از تکنولوژی مدرن ساخت صنایع برودتی فعالیت خود را به صورت سهامی خاص آغاز نموده است.

عرش سرما توانسته است تا با بهبود سطح کیفی محصولات و استفاده از سیستم های برودتی خاص محصولات خود را در حد مقایسه با مشابه خارجی وارد بازار نموده و امید دارد تا بتواند رضایت مشتریان خود را تا بالاترین حد ممکن جلب نماید.

امید است تنوع تولیدات ما در شرکت عرش سرما بتواند قسمتی از نیازهای شما را فراهم نماید .

درباره طراحی وب سایت شرکت عرش سرما

طراحی وب سایت شرکت تولیدی و صنعتی عرش سرما یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت محصولات و سیستم های سرمایشی شرکت عرش سرما سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت عرش سرما از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت عرش سرما بکار گرفته شده است می توان به  Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrapاشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.