وب سایت گروه مهندسی الکا توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است.

Web Design Of Lka Holding

http://www.lkaholding.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

گروه مهندسی الکا در سال 1394 فعالیت خودش را شهر مقدس مشهد شروع کرد. این شرکت در زمینه سیستمهای حفاظتی و نظارتی اماکن در استان خراسان رضوی فعالیت می کند.

سایت شرکت مهندسی الکا در سال 1397 توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردید. در طراحی این سایت تلاش شده تمامی نیازها و درخواست های مدیران گروه مهندسی الکا به درستی و زیبایی هر چه تمام تر به مرحله اجرا درآید.

در موردشرکت گروه مهندسی الکا

گروه مهندسی الکا در سال1394 فعالیت خودش را در زمینه سیستمهای حفاظتی و نظارتی اماکن در استان خراسان رضوی شهر مقدس مشهد شروع کرد. این گروه از ابتدا با اتکا به جمعی از متخصصین خبره در این زمینه قصد خدمت رسانی کامل و حمایت از شما مشتریان عزیز را سرلوحه کار خود قرار داده و با ارائه خدمات فروش، نصب و همچنین خدمات پس از فروش انواع سیستمهای حفاظتی و نظارتی در خدمت رسانی به شما عزیزان آماده است.

این شرکت محصولاتی همچون انواع راهبند، دزدگیر اماکن، دوربین های مداربسته، سیستم صوتی پیجینگ، درب های اتوماتیک پارکینگی، دوربین های مداربسته تحت شبکه و درب های اتوماتیکی رول آپ (کرکره برقی) را ارائه می دهد.

در مورد طراحی سایت شرکتی گروه مهندسی الکا

پیاده سازی سایت گروه مهندسی الکا یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت سیستم های حفاظتی و امنیتی الکا سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت شرکتی الکا از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت مهندسی الکا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی گروه الکا به کار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تگ‌های‌مرتبط: ساخت سایت