وب سایت شرکت یکتا صنعت توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردیده است.

Web Design Of Yekta Sanat

http://cncyektasanat.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت یکتا صنعت یکی از شرکت های فعال در زمینه ساخت و تولید قطعات و ماشین آلات مختلف در کشور می باشد که طراحی شرکت یکتا صنعت در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1394 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت یکتا صنعت سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت صنعتی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت یکتا صنعت

واحد صنعتی یکتا به مدیریت جناب آقای علی سمیعی فعالیت خود را در بیش از چهل سال پیش آغاز نمود و به فعالیت در زمینه ها ی مختلف صنعتی پرداخت. این مجموعه فعالیت خود در زمینه ساخت و تولید قطعات و ماشین آلات مختلف  و همکاری خود با انواع شرکت ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی را ادامه داد و با بهره گیری از کادری مجرب و مهندسین متخصص به موفقیت های چشم گیری در زمینه تولید ماشین آلات برش دست یافت.

با دانش به روز مهندسین این مجموعه جدیدترین تجهیزات و مواد اولیه با برترین برند های جهانی گردهم می آیند تا دستگاه هایی با کیفیت و دقت فراوان تولید نمایند و بتوانند گامی هرچند کوچک در زمینه سربلندی میهن عزیزمان ایران بردارند.

در حال حاضر این مجموعه با بهره گیری از دانش چهل ساله خود به تولید انواع جرثقیل های سقفی و دستگاه های برش CNC با کیفیتی تضمین شده می پردازد. این دستگاه های برش CNC به صورت اتوماتیک و غیر اتوماتیک با قابلیت برشکاری انواع فلزات و لوله بری با انواع شیوه های برش نظیر هوا گاز, پلاسما (انواع مختلف پلاسما با برترین برندهای جهانی), لیزر لایک و غیره تولید می شوند.

این دستگاه ها می توانند به عنوان ماشین آلات کارآمد به کمک صنعتگران و تولیدکنندگان بیایند و با ارائه قابلیت های فراوان و مدرن, بهره وری بالایی برای این قشر از چرخه تولید جامعه ایجاد نمایند.

واحد صنعتی یکتا پس از تلاش های فراوان و تولید دستگاه های نوین در سال های اخیر توانست استاندارد های مدیریت کیفیت ISO 9001 و رضایتمندی مشتریISO 10004 را کسب نماید تا بتواند گامی هرچه بلندتر در سرفرازی صنعت ایران و شهر مقدس مشهد بردارد.

درباره طراحی وب سایت شرکتی یکتا صنعت

طراحی سایت شرکت یکتا صنعت یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت دستگاه های صنعتی و خدمات جوش و برش یکتا صنعت سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود.

در طراحی سایت شرکت یکتا صنعت از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت یکتا صنعت از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت یکتا صنعت بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است