طراحی وب سایت شرکتی شکفته در مشهد توسط شرکت فراتک انجام شده است.

Web Design of Shekofte Company

https://www.shekofte.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

پیاده سازی سایت شرکتی گروه صنعتی شکفته در سال 1401 توسط داده پردازی فراتک در شهر مشهد مقدس انجام پذیرفته است که این سایت یکی از نمونه های طراحی وب سایت شرکتی فراتک در مشهد به شمار می رود. در  پیاده سازی این وب سایت سعی گردیده است ظاهری شرکتی و در عین حال زیبا و متناسب با سلیقه ی مسئولین گروه صنعتی شکفته لحاظ گردد.

درباره گروه صنعتی شکفته

بیشترین فعالیت کارخانجات گروه صنعتی شکفته مشهد در حوزه تولید مقاطع فولادی ازجمله نبشی، ناودانی و سپری در انواع مختلف می باشد. این مجموعه در طول سال های اخیر توانسته ظرفیت خط تولید خود را افزایش داده و به پانصد هزارتن مقاطع فولادی و نیم میلیون تن شمش فولادی برساند. همچنین این کارخانه با راه اندازی زیر مجموعه های خود در آینده خواهد توانست به تولید سالیانه 1200000 تن کنستانتره، 800 هزار تن آهن اسفنجی و بیش از یک میلیون تن گندله برسد. هم اکنون گروه صنعتی شکفته ، بیش از 1000 نفر را مشغول به کار کرده است. تمامی محصولات شکفته مشهد از طریق نورد گرم و مطابق با استانداردهای معتبر تولید می شوند.

آشنایی با طراحی سایت شرکتی گروه صنعتی شکفته

پیاده سازی سایت آهن آلات شکفته یکی دیگر از نمونه کارهای شرکت فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در پیاده سازی سایت شرکتی گروه صنعتی شکفته سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای پیاده سازی سایت اختصاصی و ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.
در طراحی سایت فروش آهن آلات شکفته از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی شکفته بکار گرفته شده است می توان به Bootstrap ،Asp.net ،jQuery ،HTML ،CSS3 و JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.