وب سایت شرکتی توانکاران توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد طراحی شده است.

Web Design Of Tavan Karan

https://www.tavankaran.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

پیاده سازی وب سایت شرکتی توانکاران توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد و در سال 1400 صورت پذیرفته است و هنگام پیاده سازی این وبسایت تلاش شده تا تمامی نیازهای مدیران این شرکت در بهترین حالت به مرحله اجرا درآیند. 

آشنایی با گروه صنعتی توانکاران

گروه صنعتی توانکاران با بیش از سه دهه فعالیت، اولین و بزرگترین تولیدکننده شیرهای کنترل گاز و همچنین از پیشروترین و بزرگترین کارخانجات ایران در تولید لوازم خانگی حرارتی و برورتی به شمار می رود. این مجموعه از سال 1368 مبادرت به تولید انواع شیرهای کنترل گازبخاری و آبگرمکن و همچنین قطعات جانبی وسایل گازسوز از قبیل گاورنر،ترموکوپل و ODS نموده، که توانسته است علاوه بر خود کفایی در این زمینه نیاز مبرم سایر کارخانجات مرتبط با این صنعت را نیز فراهم سازد. 

در مورد طراحی وب سایت گروه صنعتی توانکاران

پیاده سازی وب سایت شرکتی گروه صنعتی توانکاران یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت سیستم های گرمایشی گروه صنعتی توانکاران سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شخصی، شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکتی گروه صنعتی توانکاران از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت گروه صنعتی توانکاران به کار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.