طراحی وب سایت گروه صنعتی تفکرنیا

وب سایت شرکتی گروه صنعتی تفکرنیا توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد مقدس طراحی شده است.

Web Design of tafakornia Industrial Group

http://www.tafakornia.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

مجموعه تفکرنیا در حوزه تولید انواع رک های مخابراتی، تابلو برق های روکار و توکار و همچنین ارائه خدمات پانچ و لیزر فعالیت می کند.

وب سایت این مجموعه در سال 1398 توسط شرکت داده پردازی فراتک در شهر مشهد طراحی و پیاده سازی گردیده است. در طراحی سایت این مجموعه تلاش گردیده تمامی نیازها و درخواست های مدیران شرکت تک فرم به درستی و در نهایت زیبایی به مرحله اجرا درآید. 

آشنایی با گروه صنعتی تفکرنیا

گروه صنعتی تفکرنیا با عنایت خداوند متعال در سال 1380 با نام تجاری تک فرم فعالیت خود را شروع نموده و در حال حاضر با بهره گیری از جدید ترین ماشین آلات از قبیل دستگاه برش لیزر، پانچ سی ان سی، خم برک سی ان سی، دستگاه تزریق فوم و ... توانسته محصولات خود را نه تنها در سراسر ایران بلکه به کشورهای دیگری همچون عراق صادر کند.

 تک فرم تولید کننده:

1- انواع تابلو برق های روکار (ساده و پیشانی دار)، توکار، بارانی

2- انواع سینی کابل و نردبان کابل با کلیه متعلقات

3- جعبه فیوزهای فلزی

4- باکس های مخابراتی

5- رک ها مخابراتی

6- انواع سازه های فلزی و فرم های سفارشی

7- ارائه دهنده خدمات برش لیزر و پانچ سی ان سی

در این مدت توانسته پروژه های گوناگونی همچون شرکت آب و فاضلاب مشهد، شرکت برق استان خراسان، بانک ملی، بانک ملت، بانک انصار، شرکت سیمان بجنورد، شرکت سرمایه گذاری مسکن، شهرداری ها، سازمان نوسازی و تجهیز مدارس، پروژه ی مشهد مال، پدیده، برج الیزه، پروما، هتل هما، کشتارگاه نیشابور و دیگر مراکز خصوصی و هتل ها و بیمارستان و کارخانجات را با موفقیت پشت سر بگذارد.

در مورد طراحی وب سایت شرکتی گروه صنعتی تفکرنیا

طراحی سایت شرکتی گروه صنعتی تفکرنیا یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت تجهیزات برقی و مخابراتی تفکرنیا سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت تک فرم از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی تفکرنیا به کار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.