وب سایت شرکت آراک توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Urak Group Web Design

http://urakgroup.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت آراک یکی از مدرنترین تولید کننده انواع بردهای الکترونیک یکرو، دورو، مولتی لایر در کشور میباشد که طراحی شرکت آراک در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت آراک سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد آراک

شرکت صنعتی آراک، مدرنترین تولید کننده انواع بردهای الکترونیک یکرو، دورو، مولتی لایر در ایران می باشد که سال 1378 در استان یزد، مورد بهره برداری قرار گرفت. این شرکت افتخار ارائه خدمت به بیش از 200 شرکت داخلی و خارجی را در صنایع مختلف از جمله ارتباطات، کامپیوتر، الکترونیک، خودرو و ... را دارد.

تولید: انواع بردهای الکترونیک یکرو، دورو، مولتی لایر (چند لایه) تا بالغ بر 30 لایه

کاربرد: کلیه صنایع از جمله: خودرو، مخابرات، برق، پزشکی، لوازم خانگی و ...

مدرنترین و بزرگترین خط تولید بردهای الکترونیک کشور با دارا بودن بالغ بر 50 درصد حجم تولید داخل و تنها صادر کننده ایرانی بردهای الکترونیک به اروپا.

سابقه تولید:

•    از سال 1378 (تولید بردهای الکترونیک یکرو و دورو)

•    طرح توسعه 92-90 (تولید بردهای مولتی لایر "چند لایه" با هدف تأمین بردهای الکترونیک صنایع مهم و پیشرفته کشور و توسعه صادرات).

صادرات: آلمان (از سال 1382) – انگلیس (از سال 1385) – سوئیس (از سال 1392)

برخی پروژه های اجرا شده کشوری توسط این شرکت:

1.    تولید بردهای شبکه مخابراتی کشور تحت لیسانس NEC ژاپن سالهای 85،1382

2.    تولید بردهای شبکه مخابراتی کشور تحت لیسانس Seimens آلمان سالهای 86،1384

3.    تولید بردهای شبکه مخابراتی کشور تحت لیسانس Alcatel فرانسه سالهای 86،1385

4.    تولید بردهای مانیتورهای LG کره جنوبی سالهای 85،1383

5.    تولید بردهای BTS سالهای 90،1388

6.    تولید بردهای شبکه مخابراتی شرکتهای داخلی بالغ بر 3 میلیون کارت شبکه مخابراتی

تکنولوژی منتخب: برگرفته شده از ترکیبی از تکنولوژی "اروپا و ژاپن" با توجه به شرایط و مزیت های داخلی کشور

رویکرد: رشد صادرات و استفاده از حدود 50 درصد ظرفیت شرکت برای صادرات

توانایی: امکان تولید و تکمیل انواع پروژه های الکترونیک در صنایع مختلف بویژه صنعت خودرو، صنعت برق و سایر صنایع مهم و پیشرفته کشور   

درباره طراحی وب سایت آراک

طراحی سایت شرکت آراک یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت آراک سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود.

در طراحی سایت شرکت آراک از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت آراک از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت آراک بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,Boostrap,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.