وب سایت فروشگاهی شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Web Design of Radan Sanat Industrial Company

https://www.radan-ir.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت رادان صنعت شرق یکی از برترین برندهای تولید انواع قفسه فروشگاهی و قفسه انبار در کشور می باشد و در زمینه تولید انواع قفسه فعالیت حرفه ای دارد که طراحی وب سایت فروشگاهی رادان صنعت شرق در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی این وب سایت فروشگاهی رادان صنعت شرق سعی گردیده است خواسته های مشتری در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد رادان صنعت شرق

شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق در سال 1381 توسط جمعی از مدیران ارشد فعلی  تاسیس و کار خود را با ارزیابی بازار و ایجاد فرایند تولید آغاز کرد. با بسط و توسعه فعالیت ‌ها و ارائه خدمات تخصصی امروز شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق سازمانی حرفه ‌ای در زمینه امور مهندسی و اجرای انواع پروژه ‌های فروشگاهی و انباری به روش‌ های نوین است و پروژه‌ های متعددی را در سراسر کشور اجرا کرده یا در دست اجرا دارد.

اجرای طرح ‌ها در کوتاه ‌ترین زمان، هزینه متعارف و کیفیت مطلوب، اهداف مستمر کارفرمایان است. تحقق این اهداف نیازمند وجود تفکر سیستمی، برنامه ‌ریزی و برخورداری از توانایی ‌های خاص است. شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق ارائه‌ کننده محصولات و خدماتی است که نیل به این اهداف را ممکن می سازند.

شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق، یک شرکت خصوصی ایرانی است که در زمینه ارائه خدمات و تولیدات خود در مراحل پیدایش، برنامه ‌ریزی، مطالعات، طراحی، اجرا، تجهیز و بهره ‌برداری پروژه‌ ها فعالیت می نماید و تخصص و تجارب موفق خود را در اختیار کار فرمایان قرار می دهد.

تجهیز و به کارگیری گروه ‌های تخصصی مختلف با کارایی مناسب در شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق، تجمیع خدمات ضروری برای راهبری و هدایت طرح ‌ها را ممکن ساخته است. شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق با تکیه بر این توانایی، اجرای گستره وسیعی از پروژه ‌ها را هدف خود قرار داده است.

شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق از بدو تأسیس سرمایه ‌گذاری مناسبی در تحقیق و توسعه داشته است. شناخت، بومی‌ سازی و توسعه روش ‌ها و ساز و کارهای نوین انجام و تحویل تولیدات و خدمات در عرصه داخلی و بین‌ المللی، زمینه اصلی فعالیت‌ های تحقیق و توسعه در شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق است.

کارخانجات شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق در شهرک صنعتی فن آوری های برتر مشهد واقع شده است و در متراژی بالغ بر 5000 متر مربع فضا و در دو سالن تولید، محل استقرار قریب به ۷۰ نفر از همکاران و دستگاه آلات به روز تولید است. وظیفه این افراد هدایت فرایند تولید، تولید محصولات با کیفیت بنا به سفارش مشتری و انجام امور  پشتیبانی پروژه ‌های خارج از شرکت و توسعه فعالیت‌ های آتی سازمان است. شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق علاوه بر دفتر مرکزی در مشهد، دارای پنج دفتر منطقه ‌ای در اصفهان، تبریز، بندر عباس، ارومیه و ساری است.

شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق با ده ها همکار تمام ‌وقت و همکار پاره وقت خود در دفتر مرکزی و پنج دفتر منطقه ‌ای  پروژه ها را سازماندهی نموده است، این همکاران از تخصص حرفه ‌ای در سطوح بالا برخوردار می باشند و ارائه خدمات به مشتریان عزیز را تسهیل می کنند.

درباره طراحی وب سایت رادان صنعت شرق

طراحی وب سایت فروشگاهی رادان صنعت شرق یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت قفسه بندی سعی شده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل طراحی سایت بهره برده شود. به طوری که از وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت فروشگاهی، اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی وب سایت رادان صنعت شرق از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در پیاده سازی و طراحی وب سایت فروشگاهی رادان صنعت شرق از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت رادان صنعت شرق بکار گرفته شده است می توان به jQuery ,HTML5 ,Boostrap   ,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.