وب سایت شرکت تبریز ایمن توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است.

Tabriz Imen Co. Web Design

http://www.tabrizimen.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی سایت توسط شرکت داده پردازی فراتک، طراحی سایت  شرکت تبریز ایمن می باشد که در زیر در مورد شرکت تبریز ایمن و طراحی سایت  پیاده سازی شده توضیحاتی داده شده است:

درباره شرکت تبریز ایمن

شرکت تبریز ایمن با هدف جلب رضایت مشتریان عزیز و به منظور کیفی سازی، خودکفایی و تنوع بخشی در صنعت کفش همواره سعی در استفاده از پیشرفته ترین فناوری های روز دنیا را داشته و در این مسیر از هیچ کوششی جهت بهبود استانداردهای ملی و بین المللی دریغ ننموده است. این مجموعه به عنوان یکی از پیشتازان همیشگی تولید کفش علاوه بر تامین نیاز بازارهای داخلی، افتخار همکاری با کشورهای همسایه نظیر ترکیه و آذربایجان را نیز داشته و در راستای ارتقا فرهنگ مشتری مداری پذیرای نظرات و پیشنهادات شما عزیزان جهت بهبود مستمر کیفیت محصولات خویش می باشد.

درباره طراحی سایت شرکت تبریز ایمن

سایت شرکت تبریز ایمن در سال 1394 توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است. به جهت طراحی این وبسایت مجموعه فراتک تلاش خود را به کار بسته تا تمامی نیازهای مدیران شرکت تبریز ایمن به بهترین نحو ممکن به مرحله اجرا درآید. طراحی این وب سایت شرکتی با در نظر گرفتن جدیدترین تکنولوژی ها در زمان راه اندازی اجرا شده است.