وب سایت گروه تحقیقاتی کلید طلایی توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Golden Key Web Design

http://o-key.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

گروه تحقیقاتی کلید طلایی یکی از گروه های فعال در زمینه ارائه راهکارهای علمی و عملی در کشور میباشد که طراحی سایت گروه تحقیقاتی کلید طلایی در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1394 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت گروه تحقیقاتی کلید طلایی سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این گروه تحقیقاتی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد گروه تحقیقاتی کلید طلایی

سایت o-key فضایی است جهت ارائه راهکارهای علمی و عملی ، برای حل مشکلاتی که روزانه با آن مواجه هستیم. ما در گروه تحقیقاتی " کلید طلایی" این مهم را در راهکارهای اجرایی، عملی کرده ایم و محصولاتی را که ثبت اختراع آن را انجام داده ایم و به مرحله تولید رسانده ایم را در این سایت به صورت مستقیم  در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم .

شما در این سایت به محصولاتی دسترسی دارید که سرچشمه تفکر، اجرا و تولید داخلی آن جزو افتخارات ما میباشد. ما سعی کرده ایم روی کیفیت و کاربردی بودن و استفاده بهینه محصولات خود تمرکز کنیم. به زودی اولین محصول کاربردی با طراحی و تولید داخلی در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت تا گامی کوچک باشد در اعتلای نام ایران بزرگ جهت باز کردن قفلی از هزار توی زندگی.

کلید حل بیشتر مشکلات در تفکر، تحمل و توکل نهفته است. امیدواریم با پیشنهادهای خوب خود ما  را در این راه یاری بفرمائید.

درباره طراحی وب سایت گروه تحقیقاتی کلید طلایی

طراحی سایت گروه تحقیقاتی کلید طلایی یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت کلید طلایی سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود.

در طراحی سایت کلید طلایی از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت کلید طلایی از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت کلید طلایی بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,Boostrap,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.