وب سایت تجهیزات ساختمانی مجیری توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Mojiri Construction Equipment Web Design

http://mojirigroup.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

تجهیزات ساختمانی مجیری به عنوان یکی از فعالان بخش ساختمانی در کشور میباشد که طراحی سایت تجهیزات ساختمانی مجیری در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1394 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی این وب سایت تجهیزات ساختمانی مجیری سعی گردیده است خواسته های مشتری در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد تجهیزات ساختمانی مجیری

سه نسل از این خاندان با حدود یک قرن تجربه مداوم, در این کسب و کار, نقش آفرینی نموده اند. به طوری که امروزه اعتبار و پیشینه مثبت, ماموریت مان را پررنگ نموده است. شاید آن زمانی که حاج محمد حسین مجیری به راه اندازی این شغل مبادرت نمود, مقصور نبود این حرکت پر برکت در جوار حضرت ثامن الحجج علیه السلام, راهی بی انتها در طول سه نسل را رقم زند.

مادامی که حاج رضا مجیری میراث دار شغل پدر, توانست با خلاقیت و فعالیت گسترده, رسالت پدر را تکمیل و به پسران خویش انتقال نماید. در علم کارآفرینی, بهترین مشاغل از میان کسب و کارهای خانوادگی تبلور نموده است که علت اصلی آن, تعهد گروهی, درک بهتر مشتری و کسب رضایتمندی او در این زمینه بوده است. 

درباره طراحی وب سایت تجهیزات ساختمانی مجیری

طراحی سایت تجهیزات ساختمانی مجیری یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در این وب سایت سعی شده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل طراحی سایت بهره برده شود. به طوری که از وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت تجهیزات ساختمانی مجیری از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در پیاده سازی و طراحی سایت مجیری از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت تجهیزات ساختمانی مجیری بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,Boostrap,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.