وب سایت شرکت گارانتی دیتوس توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد مقدس طراحی شده است

Web Design Of Warranty Services Deetoos

http://www.deetoos.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وبسایت شرکت گارانتی دیتوس توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1398 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای حرفه ای در حوزه نمونه کارهای شرکتی داده پردازی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت دیتوس سعی گردیده است تمامی خواسته های مدیران مجموعه مرتبط در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده سازی شود.

آشنایی با شرکت دیتوس

امروزه توجه به کیفیت کالا از مهمترین وظایف شرکت های توزیع کننده کالاست و خدمات پس از فروش ضامن حفظ این کیفیت هست. مجموعه دیتوس با توجه به اهمیت این موضوع بر خدمات برتر برای خانواده مشتریان خود تأکید دارد. در همین راستا مجموعه دیتوس وظیفه دارد در اسرع وقت، با دقت و مشتری مداری که لازمه کار خدماتی است به مشتریان خود پاسخگو باشد. مجموعه دیتوس با داشتن بیش از ده ها نفر از مهندسین و متخصصین مجرب آرامش مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده و می کوشد یکی از شرکت های موفق خدمات پس از فروش ایران باشد.

 

اطلاعاتی درباره طراحی وب سایت شرکت دیتوس

طراحی وبسایت شرکت دیتوس یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت خدمات پشتیبانی محصولات دیحیتال دیتوس سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها ببا جزئیات ظریفی همراه بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت گارانتی دیتوس از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی دیتوس به کار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.