وب سایت شرکت کیان کار توس توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است.

Web Design of Kian Kar Toos Company

https://www.kiankartoos.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت کیان کار توس در حوزه طراحی و اجرای گلخانه‌های مدرن فعالیت می‌کند. وب سایت این شرکت در سال 1398 توسط گروه داده پردازی فراتک طراحی و پیاده سازی شده است. در طراحی سایت شرکت کیان کار توس تلاش شده تمامی نیازهای مدیران مجموعه در نهایت زیبایی به مرحله اجرا درآید.

در مورد شرکت کیان کار توس

شرکت کیان کار توس طراح و سازنده انواع گلخانه‌های مدرن در سال 1382 به شماره ثبت 19422 در اداره ثبت شرکت‌های خراسان رضوی به ثبت رسیده است. این شرکت از سال 1387 در زمینه طراحی، ساخت و تجهیز انواع گلخانه‌های مدرن فعالیت خود را به صورت گسترده آغاز نموده است.

 

هم اکنون این مجموعه با دارا بودن دو واحد صنعتی جمعا به متراژ 700 3 متر مربع واقع در شهرک صنعتی ماشین‌سازی و فن‌آوری‌های برتر دارای واحدهای طراحی، کیفیت، قالب‌سازی، تولید و همچنین ماشین‌آلات تولیدی، ابزارآلات و تجهیزات کنترلی توانایی طراحی، ساخت و تولید انواع سازه‌ها و تجهیزات گلخانه‌ای در انواع متراژها را دارد.

در مورد طراحی وب سایت شرکت کیان کار توس

طراحی سایت شرکت کیان کار توس یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت ساخت و تجهیز گلخانه ای کیان کار توس سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها کاملا هماهنگ و روان بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت کیان کار توس از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی کیان کار توس به کار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.