وب سایت شرکت کناف مشهد توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Web Design of Kanaf Mashhad Comapny

http://kanafmashhad.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت کناف مشهد یکی از شرکت های فعال در زمینه فروش و اجرای کناف در کشور می باشد که طراحی سایت کناف مشهد در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت کناف مشهد سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت ساختمانی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

درباره شرکت کناف مشهد

کناف مشهد پیشتاز در زمینه مهندسی ساخت سیستم های ساختمانی پیش ساخته با بهره گیری از فناوری روز جهان و با تکیه بر نیروی انسانی ماهر و متخصص در سال 88 تاسیس گردید.

کناف مشهد توانسته طیف گسترده ای از سیستم های ساختمانی مدولار و پیش ساخته سبک را ارائه نماید. سال های متوالی است که این گروه در زمینه مهندسی و ساخت سیستم های ساختمانی پیش ساخته به طور تخصصی فعالیت می نماید.

اکنون این گروه طیف فعالیت های خود را گسترش داده و سیستم های ساخت و ساز خشک را نیز در دستور کار خود قرار داده است.

درباره طراحی وب سایت شرکت کناف مشهد

طراحی سایت شرکت کناف مشهد یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت تجهیزات ساختمانی و دکوراسیون شرکت کناف مشهد سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت کناف مشهد از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت کناف مشهد بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap شاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.